חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

אחסון אתרים ללקוחות שלנו

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

אחסון אתרים ללקוחות שלנו

כשקונים מוצר בחנות, שואלים תמיד אם נוח לשימוש, איך מפעילים אותו, ומאוד חשוב, בייחוד בבתים קטנים, אם הוא קומפקטי ונוח לאחסון. כי הרי כמה שמשתמשים בו, אי אפשר שהוא כל הזמן בחוץ, ולכן צריך לראות אם הוא נכנס למחסן או למדף, ואיך הוא מתקפל כדי שיהיה נוח. אותו דבר זה גפם עם אתרי אינטרנט. אתר אינטרנט אומנם לא תופס הרבה במקום, כי הוא ברשת,"באוויר", אך אם זאת הדטה בייס שלו, הבסיס שעליו קיים האתר, צריך מקום מסויים, ואותו מאחסנים בשרתים אצל חברות אינטרנט.

 

אחסון אתרי אינטרנט מספק ללקוחות פרטיים או לחברות גדולות אפשרות לאחסן את האתר שלהם ובכך לשמור ולגבות מידע, קבצים של וידאו, אודיו וכל סוג תוכן דומה.האחסון מתבצע לרוב עם קניית האתר, קונים גם המקום שלו בשרת. המטרה באחסון אתר היא לדאוג שכל הקבצים, התמונות והתכנים שיש באתר ישמרו, במידה ונמחק משהו, תמיד יש גיבוי בשרת.

 

השרתים הם בעצם גוף גדול של חלקי מחשב השומרים התוכם את האתרים, רוב השרתים נמצאים בחוות שרתים שזהו חוות מידע מאוחסן בחברות אינטרנט. בעצם לאחר בניית האתר צריך לדאוג לאחסן את האתר במקום בו השרתים טובים. יש לדאוג שהשרת חזק, אמין ושלא "נופל" לעיתים קרובות מרשת, כי אם השרת "נופל" גם האתר "נופל" מהרשת ולא מופיע באינטרנט לזמן מה, עד שמסדרים את השרת. חשוב לדעת שזה קורה, אבל לא אמור להיות באופו קבוע ולכן חשוב לבדוק נושא זה עם חברת האינטרנט שבה אתם מאחסנים.

 

ישנם ספקות אינטרנט המספקות זאת חינם, או בתשלום זול יחסית בשביל פרסומת באתר שלכם, או בניית אפשריות שונות באתר. אנחנו בחברת "הוסט4יו" מאחסנים אתרים ללקוחות שלנו, כלומר בנית אתר או שידרגת את האתר שלך אצלנו, לרוב ההצעת מחיר שלנו לאחסון תהיה כלולה בבניית אתר, כי אנחנו רואים זאת יחדיו. בהצעת מחיר של בניית אתר אינטרנט אצלנו, תקסל אחסון אתר בשרתים שלנו וכתובת אתר חוקית בעסקה.

 

חברת "הוסט4יו" מציעה ללקוחותיה אחסון אתרים איכותי, היושב על מספר שרתים שאנו מחזיקים בכל רחבי הארץ. השרתים שלנו חזקים ואמינים מאוחסנים בחוות שרתים באזור מגורייך. כל השרתים מגובים באופן יומי קבוע, כך שאין חשש ל"היעלמות" קבצים, וגם תמיד זמינים .  השרתים מוגנים בהגנה מקסימלית של גיבוי ואבטחה, ודואגים לשמור לכם על האתר בצורה הטובה ביותר.

 

לכל אתר אינטרנט חובה איחסון בשרת מתאים, ולכן תדאגו לאתר שלכם ולתכנים בו שלא "יעלמו" לחינם. תדאגו לשרת איכותי וחזק לאתר ותשירו דאגות מלבכם. אצלנו תמצאו אחסון נוח על שרת חזק ואמין ושלווה שלא ידעתם שקיימת.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו