חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

אתר סלולרי

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

אתר סלולרי

אתר מותאם , אתר סלולרי , אתר רספונסיבי ובניית אפליקציה
מה ההבדלים בין כל המושגים הללו -

אתר סלולרי -

אתר זה מאפשר לגולש להיכנס בעזרת הסלולר שלו , כאשר האתר מותאם לסלולר למשתמש יותר קל להתנייד בתוך האתר , לקרוא את התכנים ואף לבצע קניות , המלצות ועוד.
אתר סלולרי מאפשר מותאם בעיקר למכישיר מוביל מכל הסוגים אך לא בהכרח מותאם לטבלטים ולמכישירם בעלי מסך רחב העולה מעל 10 אינץ לדוגמא איפד , נוטבוק של גלקסי ודומיהם.
למען האמת אתר סלולרי כיום הוא דיי מיושן מכוון שכיום גודל המכשירים בשוק הינו מאוד מגוון ולכן לפעמים כאשר התיכנון היה בעיקר למכשירי גלקסי ואיפון הגולשים שלנו בכלל גולשים עם טבלטים , מכשירי כף יד בגדלים הרבה יותר גדולים מהסטנדרטי.
הטכנולוגיות אשר באים לשימוש באתר סלולרי גם הן דיי מגוונים לדוגמא - גיקיורי מוביל , אסנטה , מובילדוק ועוד.

אתר מותאם -

אתר זה מאפשר לגולשים לראות את התכנים בצורה המותאמת לגודל המסך , כיום כבר אין כמעט שימוש בכיוון מחשבה זה מכוון שהוא הכי ישן ולאחריו יצא הכיוון מחשבה של אתר סלולרי.

אתר רספונסיבי -

אתר זה הינו כיום סוג האתר הכי מתקדם והכי נחשק ויש לכך לא מעט סיבות , סיבה ראשונה האתר מתאים את עצמו לגודל המסך עליו הוא נצפה , כך שניתן לצפות בתכנים , בוידיאו , במפות ובכל דבר בהתאם לגודל המסך שלכם וכך אתם הגולשים לא מאבדים דבר לא משנה באיזה צורה אתם גולשים באתר שכזה.
גוגל בשנה האחרונה החליטה לכבד מאוד את רעיון הרספונסיבי והיא מעדיפה אתרים רספוניסיבים ואף מדרגת אותם יותר גבוה ממתחרים שלהם שהם לא התקדמו לטכנולוגיה הזו, אתר רספוניסיבי ניתן לישום כמעט בכל אתר קיים עם שינויים , לרוב עדיף לבנות מחדש אבל אם התכנים והאתר הקיים הינו מאוד מקודם חבל לאבד את הטרפיק שיש בו וניתן בעבודה לא קלה להפוף אותו לרספוניבי.
כיום הטכלוגיה הכי נחשקת היא הרספוניסיבי יתרון נוסף הינו שהיא מאמצת באופן דיי מושלם את התקן החדש של HTML5 ומעבר לכך מאפשרת המון פקודות חדשות והתנהגות מאוד נוחה לגולשים, אף מאפשרת שמירה בטאג אפליקטיבי , מאפשרת זיהוי מקום , מאפשרת ניהול תכנים על גבי גודל מסך מגוןן ועוד .

פיתוח אפליקציה-

פיתוח זו מילה מאוד כללית , כאשר אתם חושבים על לפתח אפליקציה ישנם לא מעט דברים שיש לקחת בחשבון -
1. האם אתם בכלל צריכים אפליקציה ? , בכדי להיות צריך אפליקציה צריך לחשוב על הדרישות שלכם מהמוצר הסופי שאתם רוצים לייצר , אם לדוגמא אתם צריכים הודעות פוש לכיוון הגולשים , אתם צריכים שימוש במצלמות המכשיר , שימוש פנימי בזכרון , שמירת נתוני גולש על גבי המכשיר ללא סיכוי שיאבדו ועוד אתם צריכים אפליקציה !
2. שימוש במצלמות המכשיר - כיום ניתן לפתח אתרי רספונסיב אשר מאפשרים שימוש במצלמה של המכשיר הרלוונטי אך לצערינו לא כולם תומכים ולכן במידה והמצלמה הינה חלק חשוב מהמערכת צריך ללכת לכיוון אפליקציה ולא אתר.
3. שימוש בתנועות המכשיר - ניתן אך ורק בעזרת אפליקציה , לא ניתן לדעת את מיקום ותזוזת המכשיר בעזרת הדפדפן ולכן בעזרת אפליקציה יש לכם גישה לנושא.
4. שימוש באנשי הקשר במכשיר ניתן לביצוע אך ורק על ידי אפליקציה
5. העלאה והורדה של קבצים תלוי במצב הרלוונטי לא בהכרח נתמך על ידי כל המכשירים לדוגמא איפון בחלק מגרסותיאה לא מאפשרת העלאת קבצים מהאפליקציה בעזרת שימוש בטכנולוגיית WEB, לכן במקרים שכאלו גם פה נצטרך אפליקציה.
6. אירועים ותזכורות חלקם רלוונטים ל WEB וחלקם לא חשוב לדעת מה מעונינים לעשות עם תכונות אלו.
7. צילום וידאו מאוד בעייתי בעזרת טכנולוגיית WEB ומחייב בניית אפליקציה.
8. בניית מסד נתונים פנימי - תלוי בגודל המסד ותלוי בגודל הנתונים הצריכים להכינס אליו ויותר מכך בגרסת IOS7 כל נושא הSTORAGE דיי חסום במכשירי איפון ודומיהם , חובה להשתמש בSTORAGE פנימי לטובת השגת מטרות אלו, באנדרויד הנושא עדיין פתוח ומאפשר גמישות רבה.
9. שימוש במדיה מקומית על גבי המכשיר אפשרי חלקית בחלק מהמקרים תלוי במכשיר.

מקווה שעזרתי לכם לקחת החלטה על איזה אתר עתידי תרצו לבנות או לשפר , לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לעזור.

אתר רספונסיבי לדוגמא - מסיבת רווקים , מסיבת רווקות

אפליקציה לדוגמא - D24 חפשו זאת בANDROID MARKET

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו