חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

אתרי קניות באינטרנט

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

אתרי קניות באינטרנט

 

מחקר שנעשה על ידי GE Money ציין כי נשים מבלות מעל 8 שנים מהחיים שלהן על קניות. אישה מבלה 399 שעות ו 46 דקות בכל שנה על קניות. לכן, בתקופה של 63 שנה, נשים יהיו בקניות 25,184 שעות ו 53 דקות. כך שאת ה-  399 שעות ו 46 דקות הן יחלקו לפי הצפי הבא:

 

כרבע (94 שעות ו 55 דקות) מזמן הקניות שלה היא תבלה בקניות מצרכים מהסופר לאוכל לעצמה ולמשפחתה (אולי בגלל שרוב הגברים לא מעוניינים לעשות קניות בסופר).

 

כ 10% מזמן הקניות שלה (36 שעות ו 17 דקות) הוא תבלה בקניית מתנות לבני המשפחה וחברים.

 

48 שעות ועוד 51 דקות הם תבלה בחיפוש אחר הבגדים או הדברים שהיא מעוניינת לרכוש, אך לא תרכוש באותו עת, כי היא תחכה למבצעים, או לסיבה מיוחדת לבזבז סכום כזה גבוה. מונח זה נקרא: "Window shopping" .

 

ושאר הזמן שנותר, נשים דואגות לקנות לעצמם: בגדים, נעליים, אביזרים, פריטי יופי, ואסתטיקה.

 

אבל למה כל זה קשור אלינו?


כי אנחנו, בעלי העסקים, רוצים למכור!!!


בגלל שידוע שכמעט 90 אחוז מהצרכנים הם הנשים, אליהם אנחנו צריכים לכוון.

 

לנשים, לרוב יש הרבה מאוד זמן מעבר לעבודה. בשל היותן נשים, הם מקבלות הטבות לזמן עם הילדים, חופשת לידה, יציאות מוקדמות מהעבודה ולכן הזמן הזה גם נוצר זמן לעשות קניות. וכשאין להן כוח לעשות קניות בקניון או בעיר, הם עושות מהאינטרנט.

 

אתרי קניות באינטרנט מאוד נפוצים ברשת. ישנם אתרים לכל קניה שנרצה: בגדים, נעלים, מצרכים לסופר, מוצרי טואלט, תרופות, מוצרי חשמל ועוד.. ולרוב בעלי אתרי הקניות עושים הנחות והטבות למי שקונה באינטרנט ולכן הקניה כל כך משתלמת ללקוח שהוא חוזר וקונה עוד.

 

דוגמא מוצלחת לאתרי קניות הוא אתר ebay . אתר מאוד מפורסם אשר גרף מיליארדי דולרים מידי שנה, עקב פרסומו ושיווקו בעולם, ונשים, לא מפסיקות לקנות מהאתר.

 

 אתרי קניות באינטרנט

 אתר קופונים שפותח על ידי הוסט4יו- אתר אלקאפונה


יתרונות של אתר קניות באינטרנט:

- נגיש בכל זמן נתון, לילה, יום, חג, צום ועוד..

 

- כל אחד בעולם יכול להגיע אליו, לא רק מישראל, אלא מכל העולם!

 

- יוצר סדר בקליטת הלקוחות וארגון סליקת כרטיסי האשראי שלהם על ידי תוכנות מסודרות.

 

- חוסך שכירות על החנות, והתעסקות עם ניקיונות וחשבונות לבעל החנות.

 

- נוח, פשוט וקל לשימוש.

 

 

אתרי קניות באינטרנט, זה הדבר הכי יעיל ושימושי שיש, וגורף בשנים האחרונות רק הצלחות מרובות. הוסט4יו מפתחת אתרי קניות ואתרי קופונים המוכרים את המוצרים שלהם בקלות על ידי מערכת סליקה המתאימה לבעל העסק.  אם אתם מעוניינים למכור, אל תהססו וצרו קשר כדי להתחיל את אתר הקניות של העסק שלכם.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו