חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

בניית אתר לעסק

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

בניית אתר לעסק

האינטרנט ישתלט לנו על החיים, אין מה לעשות. היום ניתן למצוא בכל מקום גישה לאינטרנט, כל משרד או עסק משתמש באינטרנט, וכל התחומים, עברו לתוכנות שמשתמשים בעזרת האינטרנט. האינטרנט בעצם חלק מהחיים שלנו, אנחנו מפרסמים בו על העסק, אנחנו משתפים פרטים בחיים שלנו, אנחנו לומדים ממנו, עובדים איתו ואפשר לומר שכבר אי אפשר לחיות בלעדיו. כל עסק בעולם חייב להיות באינטרנט, כי אחרת, מה לעשות, הוא לא קיים!

 

אתר לעסק יכול לתרום לעסק רבות. האתר קודם כל מפרסם את העסק ברשת גדולה מאוד, מגיעה לכל הערים בישראל ואילו גם לכל המדינות בעולם. ניתן לבנות אתר שיהיה במספר שפות, וכך אתה לא רק מגיע לכמות גדולה של מדינות, אלא גם פונה ונגיש אליהם בהתאם לשפה שהם יודעים. כמו כן ניתן להגיע לכלל האוכלוסיות, לאו דווקא ללקוחות שכבר קונים אצלך, ומספרים לחבריהם שלרוב הם מאותה אוכלוסייה, אלא להגיע לאוכלוסייה שבלי האינטרנט, אפילו לא היו שומעים עליך. אוכלוסיות עשירות, רווקים, משפחות, דתיים, חילונים, דתות שונות באוכלוסייה. פעם כל אוכלוסייה הייתה הולכת בדרך כלל לעסק שהיא מכירה ואוהבת, היום באמצעות האינטרנט אפשר לחפש הכל ובקלות ולהגיע לעסקים קטנים וגדולים שלא ידעתם על קיומם בכלל.

 

מעבר לפרסום העסק באתר, אפשר ליצור אתר מסחרי,ולהשתמש באתר כחנות וירטואלית. כלומר חנות אשר מפרסמת את המוצרים שלך באתר, אנשים יכולים להיכנס ופשוט לקנות באמצעות כרטיס אשראי. מערכת סליקה באתר משדרגת את האתר שלך וגם את המכירות. הקלות שאפשר לקנות, כך גם למכור. אין צורך בעובדים, או אנשי קשר, רק למלא פרטים מלאים על אותו מוצר ולספר עליו בהרחבה, כך שללקוח יישאר רק לקנות את המוצר, ולך יישאר רק להרוויח ולהנות מהאתר.

 

אתר אינטרנט לעסק עושה את העסק שלך מעודכן, וגם אתה יכול לעדכן אותו כל הזמן ברשת בשניות. ניתן לרשום הודעות, לפרסם מוצרים חדשים, להודיע על מבצעים וקופונים חדשים, וכך לדאוג למעגל הלקוחות שלך להתרחב ולפרנסה שלך לגדול. ניתן לקשר את האתר לאתרים נוספים שותפים עיסקיים, אשר יפרסמו באתר שלהם גם, ע"י קופון, או החלפת קישורים וכך להגדיל את מספר הכניסות של הגולשים לאתר שלך, וכך לשווק את העסק יותר טוב.

 

בניית אתר לעסק מאוד פשוטה, ניתן לבנות בחינם אתר אינטרנט במספר אתרים שמאפשרים זאת, אך לרוב זה יוצר עיצוב מאולתר ולא קשור לתוכן, בנייה לא עדכנית, ולרוב לאחר כמה חודשים תבחר לבחור איש מקצוע שיבנה לך אתר אינטרנט מקצועי המתאים לאתר שלך.

 

חברת הוסט4יו בונה אתרי אינטרנט לפי דרישות הלקוח, עיצוב גרפי מתאים לנושא העסק, בנייה גרפית של עמודות ותכנים בהתאם לדרישות הלקוח, מערכת הפעלה העונה לצרכים של העסק, מערכת ניהול המתאימה לקידום האתר ולדרישות הלקוח, לאיזה תבנית טקסטים להתאים, איזה כתב, איזה לידים והכל בהתאם למה שהלקוח רוצה ודורש- כך הוא יקבל.

 

בניית אתר לעסק הוא פרט מאוד חשוב בכל קידום מכירות, והגדלת מעגל הלקוחות של העסק. היום בעזרת הסמארטפונים, ניתן למצוא מקומות חדשים באמצעות תוכנות ג'י.פי.אס, אשר כבר על הדרך שלך מפרסמות עסקים נוספים. חשוב להיות מעודכן ולהשתמש בכל שיטות הפרסום המצליחות של היום, ואחת מהם, אם לא העיקרית, היא האינטרנט. אז בנה היום אתר לעסק שלך ותראה מזה להתחיל להרוויח באמת!

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו