חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

בניית אתר מסחרי

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

בניית אתר מסחרי

היום, בעידן שלנו, מאוד קל לצרוך מוצרים ופרטים חדשים, גם מבלי להוריד את הפיג'מה וכמובן להישאר בבית. היום, ניתן להיכנס לאחד האתרים האהובים עלינו, ובהם הפריטים שאנו רוצים, ולקנות אותו בקלות דרך האינטרנט, באמצעות כרטיס אשראי, והמוצר כבר יגיע ישירות לבית שלכם.

 

מאות אתרים הפכו את עצמם לאתרים מסחריים וממש מוכרים כל פריט שתרצו החל מבגדים, הלבשה תחתונה, הנעלה, תכשיטים, ועד מוצרים חשמליים, רהיטים לבית ואביזרים שמשתמשים בבית וביום יום. באמת שהיום זה אפילו כדאי, ידוע שבאינטרנט המחיר יותר זול ומשתלם, ואפילו מגיע במשלוח עד הבית. כמובן שהכול בתשלום, אבל לפעמים שזה בא על חשבון של לצאת מהבית בגשם, או להשיג מוצר מסויים בעיר רחוקה ממכם- זה משתלם!

 

אז איך בעצם האתרים המסחריים עובדים? ברגע שיש לך עסק שמוכר מוצרים מסויימים, אתה צריך להירשם לאחד מהחברות התשלום באינטרנט שיחברו אותו, למשל לפייפל המפורסמת שדואגת גם למערכת ששומרת את מאגרי המידע שלה במאגרים גדולים, ודואגת שפרטי האשראי של הלקוח לעולם לא יחשפו לאינטרנט. כמו כן יש גם ויזה, או חברות ישראליות כמו טרנזילה או וריפון שמיועדות למסחר בארץ ולא לקהל בחוץ לארץ.

ברגע שחיברו אותך וסגרת איתם על אחוזי עמלה, אתה פונה למתכנת שבונה לך את האתר, והוא בונה לך חיבור במערכת הפעלה למערכת התשלום שרצית. כל התהליך בעצם מקנה לך מערכת תשלום באתר כדי שלקוחות יקנו ממך ישירות באתר.

 

 

בנוסף לשכלול מערכת התשלום שעשית, ניתן לדאוג לכל ענייני הכספים בקלות רבה יותר דרך האינטרנט. המערכת נותנת לך קבלות וחשבונית מסודרת על כל קנייה, מארגנת את הכספים הנכנסים בכל חודש, וכמובן שומרת על טלפונים של הלקוחות כדי שיהיה לך מאגר לקוחות קבועים ותוכל לחזור אליהם ולהציע להם עוד משירותיך.

לפי הנתונים של השנה, ידוע שאתרים מסחריים בארה"ב "מגלגלים" יותר מ180 מיליארד דולר מההכנסות שלהם באתר. כל אתר מסחרי בשוק הגדיל את הכנסותיו ברגע שפתח מערכת תשלום באתר שלו והגדיל את מספר הלקוחות שלו.

 

 

חשוב מאוד לזכור שהתכנים באתר שלך צריכים להיות אמינים וטובים, כדי שהלקוח יקנה ישירות ממך, כי היום עם כל התחרות שיש בשוק, ניתן להשוות מחירים ומוצרים בכל דרך, ולצערנו, רוב הלקוחות בוחרים בזול ביותר במקום באיכותי ביותר, ולכן חשוב לפרט באתר על איכות המוצר ותכונותיו, כדי שיהיה מפרט מדויק ללקוח, וכך יקנה ישירות ממך. כמו כן מומלץ לאפשר למספר שותפים עסקיים למכור את המוצרים שלך, כך לא רק הלקוחות שמגיעים לאתר שלך יקנו, אלא גם הלקוחות שיגיעו לאתרים של השותפים העסקיים שלך, וכך יגדל ההכנסות וכמובן גם כמות הלקוחות. כדאי לחבר את האתר גם לרשתות חברתיות וכך מאגר הלקוחות יגדל, ויותר אנשים ידעו לפנות לאתר שלך לקניית המוצרים שלך. זה מקדם גם את האתר וכך גם את המכירות.

 

 

אתרים מסחריים בישראל מרווחים היום כמעט שליש מהמכירות שלהם באינטרנט, כמובן שאתרים מקודמים יותר, המכירות שלהם גדל בהתאם. ככל שהאתר שלך יותר מקודם באינטרנט, ויותר בו יותר אפשריות לקנייה ולמסחר, כך העסק שלך משגשג וגדלים המספרים גם בהכנסות וגם בלקוחות. אנו חברת הוסט4יו דואגים לכל לקוח שלנו שמערכת התשלום שלו תעבוד בקלות ונוחות למשתמש, וגם לבעל העסק יהיה מערכת חשבוניות נוחה לתפעול המכירות באתר, ועם גישה נכונה וקידום נכון, ניתו להגיע לכל הישג שרוצים.Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו