חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

בניית אתר קטלוגי

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

בניית אתר קטלוגי

 

 

 

אתר קטלוגי הוא אתר המציג מספר תמונות בצורה של תצוגה, ניתן לעשות זאת פר קליק או כתצוגה אחד אחרי השני. אתר מסוג זה מציג את התמונות, או את המסמכים המוצגים בצורה יפה וגדולה, מבלי שניתן להעתיק את המוצגים, וכך לשמור על איכות האתר.

 

 

 

למי מתאים אתר קטלוגי? מתאים לבעלי עסקים שמוכרים מוצרים כמו תכשיטים, בגדים, אביזרים לבית או לרכב, ציוד משרדי או כל מוצר שניתן לצלם ולעלות לאתר כדי שכל מי שירצה יוכל לצפות בו. כמו כן ניתן להציג קטלוג של מסמכים, כמו דפי שיעור ללימודים, או מסמכי משפטים, שלא רוצים שאנשים יעתיקו אותם.

 

 אתר קטלוגי

אתר קטלוגי המציג מוצרי ניקיון של חברת "קרשר"- אתר שנבנה וקודם על ידי הוסט4יו

 

 

חברת הוסט 4יו יוצרת אתרי קטלוגים, ואפילו ייצרה מערכת הפעלה ייחודית שמעלה את התמונות או המסמכים בקבצי פי.די.אף וכך יוצרת בלעדיות לתמונות או למסמכים. כי כמו שידוע קבצי פי.די.אף לא ניתנים להעתקה,ולא תמיד ניתן לשלוח קישור לקובץ, כי לא לכולם יש את התוכנה מותקנת, ולרוב אם אין את התוכנה, הלקוח מוותר ועובר הלאה. מערכת הניהול שייצרנו, יוצרת מצב שהקובץ כבר פתוח על המסך, ובאתר הוא יכול להסתכל במוצגים, בלי תוכנה על המחשב, ובקלות רבה. מערכת זו מועילה לעסק ולא מפספסת לקוחות, והכי חשוב, לא ניתן להעתיק את המידע שהעלת.

 

 

 

אתר קטלוגי הוא בעצם כמו אתר תדמיתי, אשר מוצגים בו יותר תכנים של תמונות מאשר מידע. כמובן שניתן לשלב את שניהם בעזרת הכנסת מידע על כל מוצג: שם, מס' פריט, איפיון. כמו כן ניתן לקשר את התמונות לדף צור קשר באתר, שבו הלקוח יכול להשאיר פרטים או להתקשר אליכם לבירור מסיבי על המוצר שרואה באתר, להבדיל מאתר מסחרי אשר ישירות קונים מהאתר את המוצר, ללא צורך בבירור..

 

 

 

חברת הוסט4יו מתמחה בבניית אתרים, גם מסוג אתר קטלוגי. האתרים שלנו מבוססים על מערכת הפעלה ייחודית ונוחה למשתמש, אשר יוכל להעלות בעצמו תכנים ותמונות, ללא עזרת החברה, וכן אם יש לו יכולות וזמן, יוכל באמצעות מערכת ההפעלה לקדם בעצמו את האתר, ולדאוג שכל לקוח פוטנציאלי יראה את הקטלוגים שלו.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו