חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

בניית אתרי תוכן

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

בניית אתרי תוכן

אתרי אינטרנט מתאפיינים בסוגים שונים ומגוונים. אתר תוכן הוא אתר הכולל בתוכו מגוון תכנים בנושא מסוים. התכנים יכולים לעבור בצורת כתיבה, כמו יומן או ספר הדרכה, וכן גם בצורת וידאו, אודיו או אפילו משחק לשם הדגמת התכנים.

 

מטרתו של אתר התכנים, הוא לחשוף את הציבור שנכנס אליו להתעניין בנושא, ולעיתים גם להגיב, או לשתף אותם על תוכן של העסק שלך, ובכך ליצור אתר שמתחיל עם תכנים וממשיך לתדמיתי. ניתן ליצור מגוון תכנים, הקשורים אחד בשני וליצור קישורים בניהם.
האתרים הכי נפוצים הם אתרי תוכן,כאשר מציגים בפני הגולשים מידע ענייני מלא באינפורמציה בנושאים רבים ומגוונים. כל אתר תוכן לרוב חייב שיהיה מי שיערוך את המידע כדי שהמידע יוצג לגולשים האופן קריא וללא טעויות כתיבה, כך הם יהנו לקרוא אותו ולא יעברו לגלוש באתר אחר בגלל זה.

 

חברות בניית אתרים מציעות לרוב שירותי קידום אתרים, שזה בעצם כתיבת תכנים לאתר וקידום באינדקסים. במידה ואין לכם את הקישורים לכתיבת כתבה עניינית, תוכלו לפנות אלינו, לחברת הוסט4יו ונוכל לעזור לכם בכיוון הכתבה הראשונה, והנחייה איך להמשיך לכתוב עם מערכת הניהול שלנו. בעזרת מערכת ניהול זו העבודה הכי קשה בעולם - הופכת לקלה. המערכת מאוד נוחה לכתיבה ולקידום האתר, הכל בעברית פשוטה, וקלה לתפעול.

 

מאוד חשוב להקפיד לכתוב כתבות מקוריות וחדשות, כיוון שמנועי החיפוש, בעיקר גוגל, יש גישה לכתבות אלו, והם קוראים ובודקים שאין כפילויות בין כתבות אחרות באתרים אחרים. במידה ויש, כנראה ולא יקדמו את האתר שלכם במנועי החיפוש שלהם. כמו כם תוכן מקורי ומעניין ימשוך הרבה יותר לקוחות ויקודם באמצעות כמויות הקליקים שיקבל במנועי החיפוש.יש חשיבות לכל מילה ומילה שאתם כותבים, ולכן חשוב לקחת את הכתיבה במלוא הרצינות ולהתאמץ לכתוב כתבה ארוכה, אך עניינית שקשורה לנושא ומשלבת תכנים מקוריים ומעניינים.


 אתר תוכן

דף מאתר תוכן "אופניים חשמליות", אשר באתר יש הרבה דפי תוכן המדברות על אופניים חשמליות וכלי רכב חשמליים.אתרי תוכן יש מכל הסוגים באינטרנט, ולכן כדאי למצוא לכל נושא את כל הכיוונים שלו, כדי לנסות להיות מקוריים, וכך מנועי החיפוש ימצאו אותכם ראשונים.

חברת הוסט4יו באה לעזור לכם להרוויח ולקדם את העסק שלכם, וכמובן לאחר בניית האתר שלכם, נכוון אותכם איך להכניס תכנים, טיפים לכתבות מוצלחות, ורעיונות להמשך שיתוף פעולה פורה ואתר עם פרנסה טובה.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו