חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

בניית אתרים למה לי

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

בניית אתרים למה לי

היום, בעידן המודרני, כל דבר שבודקים, שחושבים, שרוצים להיות בטוחים, מחפשים באינטרנט. מחפשת מנקה? חפשי באינטרנט, מחפש מסעדה חדשה? תחפש באינטרנט. כל דבר, כל עיסוק, כל מה שקיים- כבר קיים באינטרנט.

בשביל המידע? יש אתרי אינטרנט שמספקים את המידע.

בשביל החבר'ה? יש רשתות חברתיות ופורומים שמספקים זאת,

ובשביל העבודה או העסק? יש אתרי אינטרנט שדואגים שהעסק ירוויח, ושכולם ישמעו עליו

.

אנחנו בחברת הוסט4יו דאגנו לבניית אתרי אינטרנט איכותיים וטובים, שעובדים על תשתית טובה ומערכת הפעלה נכונה ונוחה לבעל האתר, לאחר שהאתר מוכן.

אתרי אינטרנט קיימים במספר צורות:

אתר תדמיתי- אתר שמתאר את העסק, ומציד תמונות וקבצים הקשורים אליו, במטרה לפרסם ולשווק את העבק באינטרנט.

אתר מסחרי- אתר המתאר את העסק, ומוכר מתוך האתר את המוצרים של העסק. באתר זה יהיו אפליקציות של תשלומים, קנייה באשראי ורישום חשבוניות לבעל העסק דרך המערכת.

אתר קטלוגי- אתר המתאר קטלוג של מוצרים מבית העסק, המוצגים על דפי פי.די אף או בצורה אחרת, בהתאם לרצונות הלקוח..

אתר תכנים-אתר המתאר את העסק, ומורכב מהרבה כתבות בנושא העסק, מקושר להרבה אתרים אחרים, ומעלה תכנים רבים בנושא.

אתר פלטפורמה- אתר הבנוי על דף אחד ראשי, שמתאר בכלליות את העסק, וממנו יוצאים לעוד דפים אחרים שמפרטים על העסק.

בכללי, אפשר לחבר את הכל עם הכל, הכל בהתאם לרצונות הלקוח.אנחנו "תופרים" ללקוח את האתר המושלם עבורו, לפי הזמנה.

 

אתרי אינטרנט עובדים על שני סוגים: וואב 1 אשר עובד על צורת הטבלאות, צורה ישנה ופחות מפותחת, ווואב 2 אשר עובד על צורת הדיבים, צורה שבה כל אפליקציה באתר נראית גדולה ומשמעותית, האתר עולה יותר מהר, גם כשיש עליו הרבה לחץ של אנשים, ויש בו יותר שכלולים מעניינים וחדשניים. אז כפי שהבנתם, אנחנו בוחרים תמיד להתחדש, ולכן אנחנו עובדים הוואב 2 .

 

 

שפות התוכנה הכי יעילות ומתאימות לרוב האתרים הוא שירותי הפי. אייצ'. פי, שהיא בעצם שפת התכנון הראשית. השפות המשניות בהם אנו משתמשים הם: ג'אווה סקריפט, ג'קאוורי, אג'אקס, סי.אס.אס 2 או 3, אייצ'.טי.אמ.אל .שפות אלה מאוד נוחות לשימוש, מתאימות לשינויים וקשות לפריצה של האתר על ידי אקרים מתחרים. מערכת הניהול שאנו עובדים איתה זה סי.אמ.אס , מערכת ניהול לאתר נוחה וקלה לשימוש. אנו "תופרים" לכל בעל עסק את המערכת המתאימה לצרכיו העסקיים, והנוחה ביותר בשבילו.

 

אז אם המוצר כבר עלה לרשת, ואנשים מתלהבים ממנו, למה לא לקנות אותו? בשביל המציאו את מערכות התשלום הנוח, דרך האינטרנט. רק להכניס את פרטי האשראי והמוצר בדרך אליך. אנו עובדים עם חברות התשלום visa. Paypel וגם טרנזילה ווריפון, החברות הישראליות, שמספקות שירותי תשלום דרך האתר, בקלות ובמהירות.

 

זוכרים את המשפט: "אהבת? ספר לחבריך, לא אהבת? ספר לנו!”, המשפט המוכר שהיה מופיע על כל חנות בעיר. היום לא צריך אותו, כי ברגע שלקוח קונה ממך מוצר, הוא משאיר את הפרטים שלו, ומחבר אותנו לרשת החברתית בה הוא קיים, ואז האתר נגיש לחברים של אותו לקוח, ואתה, בעל העסק, תוכל להמליץ בעצמך לכל החברים שלו. חברת הוסט4יו פיתחה אפלקציות נוחות המחברות בין האתר לרשתות החברתיות טוויטר ופייסבוק, אשר מחברים אותך ללקוחות פוטנציילים נוספים ולשיווק רחב יותר באינטרנט.

 

חברת הוסט4יו, דואגת להגשים לך את החלום. לאיזה סגנון שתרצה, לאיזה אפליקציות שתרצה, העיקר שאתר חלומותיך יהיה "באוויר" תוך מספר שבועות, והחיוך לא יפסיק לרדת לך מהפנים. כי כשיש אתר אינטרנט חדשני, טוב ויעיל, יש שיווק, יש פרסום, יש לקוחות ויש פרנסה Wink.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו