חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

הקמת אתר אינטרנט

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

הקמת אתר אינטרנט

שיווק, זה בעצם פעילות עסקית וחברתית שבאמצעותה עסק או חברה גדולה עוסקת בקידום מכירות של המוצרים שלו או שירותיו. שיווק הוא קידום של כל פעילות בעלת משמעות כלכלית המפרסמת את העסק ודואגת להגדיל את מכירותיו. דוגמאות נוספות לשיווק הם תעמולת בחירות המשווקת את המועמד, או מסע פרסום למניעת שימוש בסמים משווקת את העניין החינוכי.  כל עסק היום צריך שיווק נכון לעסק שלו בשביל להביא לקוחות שיביאו את הפרנסה לעסק. כל שיווק דורש מהעסק משאבים כמו זמן, כסף, השקעה, חשיבה יצירתית ועוד..אך השאלה שתמיד נשאלת, באיזה שוויק לבחור? מה הכי יעיל? ומה יעשה טוב לעסק שלי?

 

שיווק באינטרנט, הוא בעצם ליצור את השיווק במדיה האינטרנטית, יש חיסרון בכך שאתה מפרסם רק במקום אחד, באינטרנט, אבל היום זה המדיה הכי נפוצה ושימושית שקיימת. כולם נכנסים וכולם רואים באינטרנט, אפילו ערוצי הטלווזיה מפרסמים את השידורים באינטרנט, כדי שהצופים שגולשים מידי יום, יבואו לצפות, ולכן החיסרון הזה ממש מעוטי ולא חשוב. כמו כן יש למעלה ממיליון אתרי אינטרנט ברשת, ניתן לפרסם במאות מהם את האתר שלך וכך שכולם ידעו על האתר שלך.

 

אז איך מתחילים, פונים לחברת אינטרנט שבונה אתרי אינטרנט, ובוחרים איזה אתר לבנות, איך יודעים איזה חברה לבחור? חברה אמינה, שיש לה ניסיון בבניית אתרים נוספים, וניתן לראות עבודות. חברה בעלת ידע מעמיק בתחום המחשבים והאינטרנט. חברה שנותנת לך תחושת נוחות. חברה שנותנת לך את כל האפשריות המתקדמות לאתר שלך, כולל מערכת ניהול נוחה, כדי שתוכל להמשיך לנהל בעצמך אחר כך, והסבר מפורט על האתר, כדי שתוכל להמשיך בשיווק הקידומי באינטרנט בעצמך.

 

חברת "הוסט4יו" בונה אתרי אינטרנט כבר למעלה מ9 שנים, ו150 אתרים בנויים ומופעלים ברשת. יוצרת את מערכות ההפעלה והניהול שלה בעצמה, ודואגת שהם יהיו ברורות ללקוח ומובנות, כדי שיוכל לפעול בהמשך בעצמו. כל מערכת ניהול מותאמת לקידום האתר, עם אפשרות להשלמת מילות מפתח לכל מאמר באתר, ודפי קישורים לאינדקסים שיקושר בהם האתר. אנו מאמינים ביצירתיות ובהגשמת חלומות, ולכן אנחנו דואגים להגשים חלומות ללקוח. מה שהלקוח ירצה, הוא יקבל ואולי אפילו קצת מעבר לבקשותיו. מעגל הלקוחות שלנו רק מתרחב וגדל והלקוחות נשארים מרוצים ואפילו גם משבחים את העבודה. אם תרצה להיות חלק מהאתרים של הוסט4יו  אתה מוזמן ליצור קשר ולהיות חלק מההצלחה של הוסט4יו, של האינטרנט.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו