חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

הקמת אתר מכירות

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

הקמת אתר מכירות

בכל עסק שרוצה להתפרנס, צריך לשווק את המוצרים שלו בכל  דרך שאפשר, לשווק בפרסום חיצוני, שיווק רשתי, ליצור אפשריות שונות למכירת המוצרים שלו, ליצור מבצעים, ימים מיוחדים וכו'.. את כל זה אתם בטח מכירים וכבר עשיתם. וכנראה שאתם מכירים גם את המכירה דרך האינטרנט, דרך אתרים מוכרים שכבר מוכרים ומצליחים בכך כמו איביי, או אירזון וכד'..

 

בעידן של היום, המכירה דרך האינטרנט מאוד נוחה וקלה לשימוש, בטיחותית, וידוע לכל קהל הגולשים. היום ניתן לקנות באמצעות כרטיס האשראי הידוע לכולם, או באמצעות טלפון, שליחת אס.אמ.אס , לשלם בדואר וכד'.. כל שיטות אלו הוכיחו את עצמם במכירות גדולות ובאמינות ללקוח מחשש גניבת כסף או חשיפת הפרטים לקהל הרחב. אמון בבעל העסק מצד הלקוח מאוד חשוב בתחום המכירות, כי הלקוח צריך להאמין במוצר שהוא קונה, שהוא תקין, שהוא יבצע את הפעילות המיועדת לו, שהמחיר שהוא משלם לא גבוה מידי , וכמובן שלא גונבים ממנו עוד סכום של כסף. מערכות הסליקה באתרי מכירות הוכיחו את עצמם ומאגר הגולשים שקונים במערכות סליקה אלו רק גדלים משנה לשנה.

 

אתר מכירות הוא בעצם אתר מסחרי שבו ניתן להציג את העסק ואת מוצריו כמו באתר תדמיתי, אך בנוסף לכך ניתן לקנות ממנו ולרכוש את המוצרים מיידית, בלי לצאת מהבית ולהגיע לחנות, בלי טרטורים להגיע לחנות מסוימת.

 

יש הרבה מקרים שאנשים מחפשים מוצר מסוים באינטרנט, והוא נמצא בעיר רחוקה מהם, או אפילו ארץ אחרת, במחיר יותר משתלם, ולכן הם מעדיפים לקנות באינטרנט, כולל משלוח, ומגיע עד הבית, בלי דאגה בכלל.

 

בניית אתר מכירות

 אתר קופונים- אל קפונה - אתר מכירות שנבנה ע"י הוסט4יו המשווק ומוכר מוצרים שונים ומגוונים

 

מכירות באינטרנט ידועות יותר זולות, ולכן לא ניתן למכור באותו מחיר שאתה מוכר בחנות. אם זאת ניתן ליצור משלוח בתוספת תשלום, וכך אתה דואג למשלוח הישר מהמפעל לבית הלקוח וחוסך לך את המשלוח לחנת, וכך גם לך זה יוצא משתלם. כמו כן אתה יכול להציע הרבה יותר מוצרים באתר מאשר בחנות, כי הם לא תופסים לך מקום, הרי זה בא מהמפעל עצמו, וכך אתה מגדיל לך את המכירות. באתר יש מקום עצום וכך ניתן רק למלא ולמלא אותו בעוד סחורה וכך לדאוג שתמיד יהיה קנייה. כמו כן הקנייה באינטרנט אין זמנים. מי שנכנס ב2 בלילה יכול לקנות או מי שרוצה ביום שבת, שהחנות סוגרה, וכך נוצר שיש לך חנות 24 שעות, 7 ימים בשבוע פועלת מוכנה לקנייה. נוחות ללקוח והגדלת המכירות בעסק.

 

 חברת "הוסט4יו" יוצרת אתרי מכירות ומסחר לקהל רחב מלקוחותינו. אתר מסוג זה מאוד נחשב בתחום העסקים, מאוד נוח וקל לתפעול, ומכניס פרנסה לעיתים הרבה יותר מהחנות עצמה. אתרי המכירות שלנו מאורגנים בצורה מסודרת. מחוברים למערכת סליקה שהלקוח בוחר.דואגת למערכת בטיחות לשמירת הפרטים של אמצעי התשלום, וכמובן יוצרת את האתר שלך הכי עדכני ומעניין שאפשר שאף גולש לא יפספס את האתר שלך בחיפוש. אתר מכירות זה הדבר הבא בעולם העסקים. מי שמחפש להרוויח, סביר להניח שכבר בחר באפשרות זו.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו