חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

אודות הוסט4יו

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

אודות הוסט4יו


חברת הוסט4יו הוקמה בשנת 2008.


החברה קמה בשביל לפתוח עולם חדש באינטרנט, עולם של אתרי אינטרנט איכותיים, מערכות ניהול נוחות שםותרות לך את כל הבעיות בזמן קצר.
החברה עוסקת בכל נושאי האינטרנט החל מפיתוח תוכנה ומאחורי הקלעים של בניית אתרי אינטרנט, ועד לקידום האתר בגוגל וברשת האינטרנט כולה.


אתר אינטרנט בשבילנו הוא פתח גדול לשיווק העסק שלך ומעבר לזה. בניית אתר אינטרנט נותן לעסק שלך לגדול למימד אחר. נפתח מול מגוון רחב של לקוחות, נחשף בפני כל העולם. כמו כן ניתן דרכו לספר, לשתף, לשווק וכמובן גם למכור. באמצעות מערכת סליקה נוחה וקלילה ניתן ליצור את המכירות שלך הישר מהאתר, ולתת לך את הנוחות המקסימלית בתור בעל עסק לניהול בצורה נוחה וקלילה דרך הרשת.


אתר אינטרנט זה ממש כמו תינוק, צריך לגדל אותו ולתת לו את כל המרכיבים החיונים לו, וגם כשהוא כבר גדל, צריך תמיד לטפח ולשבח מול כל מי שאנחנו מכירים. האתר מקבל מאיתנו את כל המרכיבים שהוא צריך בשביל לייצר פרנסה בדרך הטובה ביותר, אך חשוב מאוד לקדם את האתר ולדאוג שכל הזמן הוא יהיה מעודכן ומעניין עבור הגולשים, אחרת הוא פשוט יפול ולא יצליח.


האומנות שלנו היא ליצור אתרי אינטרנט ומערכות תוכנה איכותיים, ופה השמים כבר עברו את הגבול. הוסט4יו במהלך שנותיה פיתחה ויצרה ליותר  מ300 לקוחות מרוצים, אתרי אינטרנט, לידים, מערכות ניהול ותוכנה חכמות ונוחות לייעול העסק שלהם.הוסט4יו יצרה במהלך השנים מערכות חדשות ומשוכללות לדוגמא: מערכת דפי נחיתה בה ניתן להכניס כמה דפי נחיתה שנרצה ולנהל אותם באותה מערכת. מערכת פליסט משוכללת בה ניתן להוריד שירים מיוטיוב בלי להתקע עם הפרסומות המעצבנות, מערכת משרד ויטרואלי בה ניתן לשלוט בכל מה שמתנהל במשרד הישר מהסמארטפון שלכם בבית: מי הגיע מתי? מה הם הפרוייקטים שעבדו עליהם היום? וכן לשלוט על התקשורת בין הלקוחות והעובדים.


אנו משתמשים בטכנולגיות המתקדמות ביותר ונותנים את כל האמצעים שלנו למען הלקוח. נשמח לצרף אותכם למעגל לקוחותינו ולתת לכם שירות איכותי כמו שבאמת מגיע לכם. אתם גם יכולים להיות חלק מעולם האינטרנט ולהתחיל לייצר פרנסה ושיווק מעולם זה בצורה יעילה ונוחה בעזרת המערכות החכמות שלנו.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו