חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

דפי נחיתה כמה שתרצו

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

דפי נחיתה כמה שתרצו

פרסום בעולם האינטרנט היום הוא לא עסק פשוט. התחרות גדולה, המחירים לא זולים, ולא תמיד קל ופשוט לעצב ולתכנן פרסומת כמו שאתה רוצה. אך בכל זאת, פרסום בעולם האינטרנט הכי משתלם, כי זה הכלי הכי נפוץ שיש. כולם משתמשים בו, בלי הבדל בין מין, גיל או מגדר. הוא נגיש לכולם, במשרד, בבית הספר, במתנ"סים, בבית. ניתן לראות פרסומות דרכו בכל מקום, להבדיל משלטי חוצות ופליירים. כלי הפרסום באינטרנט היום הוא כלי מספר אחד בעולם התקשורת.

 

באינטרנט ניתן לפרסם במספר דרכים: אתר אינטרנט משלך, פרסומות קטנה באתרים פופולרים, או דף נחיתה . מזה בעצם דף נחיתה? זהו דף בודד שבו מופיעה הפרסומת שאתה רוצה להציג, והדף כפי שמו פשוט "נוחת" עליך. כלומר ישנם מלא קפיינים שמפעילים דפי נחיתה ומפיצים את הקישור לדף נחיתה בכל מיני אתרים, וכאשר גולש מחפש משהו בתחום של הפרסומת, הדף "נוחת" עליו לפני האתר המבוקש.

 

דפי נחיתה נמכרים היום כבודדים והמחיר נע בין 1000 ל4000 שקל לדף בודד אחד, תלוי בהתאם לעיצוב הדף, קמפיינים המריצים את הדף ואיכות הדף נחיתה על ידי החברה שמייצרת את הדף. אצלנו בהוסט4יו בנו מערכת דפי נחיתה מאוד נוחה ויעילה אשר נותנת לך לייצר כמה דפי נחיתה שתרצי, עם שימוש של אותו שם משתמש במחיר חודשי נוח וגמיש.

 

מערכת הוסט4יו יצרה מערכת דפי נחיתה אשר נקראת "לידים4יו".

המערכת מאפשרת לך ליצור דף נחיתה משלך, ליצור תמונה עם עיצוב והפרטים של העסק או המקום שאותו אתה רוצה לפרסם. ליצור קטגוריות משלך למילוי הפרטים של הלקוחות, אם זה דואר אלקטרוני, טלפון, דרישות, הערות ועוד. ליצור את המראה הראשוני והסופי של הדף ולאשר אותו לפני שאתה "מעלה אותו לאוויר".

 

בעצם, ברגע שאתה רוכש את מערכת "לידים4יו" אתה דואג לפרסומות שלך בעצמך. יש לך את הכלים ליצור, לעצב, להחליט ופשוט לדאוג שהפרסומות שלך תמיד יהיו מעודכנות מבחינת מחיר, מיקום וכל מה שתחליט. אתה דואג איך הם יראו, דרך מה יגיעו אליהם ואחרי כל יום שהדף "באוויר" אתה יכול להיכנס למערכת ולבדוק בקלות כמה אנשים צפו במודעה והשאירו פרטים, כמה מעוניינים, ואז ניתן להחזיר פרטים וליצור קשר בהתאם.

 

 דפי נחיתה

דוגמא למערכת דפי נחיתה "לידים4יו"

 

דף נחיתה זה פרסומת מאוד טובה ונוחה, ובאמצעות מערכת "לידים4יו" היא הרבה יותר קלה ופשוטה.במערכת אתה בונה את מערכת הפרסום שלך בעצמך. ניתן לשלוט בדפי הנחיתה שלך וליצור כמה דפים שתרצה, ולראשונה גם במחיר סביר והגיוני.

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו