חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

לידים ומיתוג

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

לידים ומיתוג

מיתוג באינטרנט זו עבודה לא קלה , זו אומנות , זה עבודה שזיפית והכי חשוב לציין זו עבודה יום יומית. מחלקת המיתוג ויצירת הלידים עבור לקוחותינו די משולבת עם מחלקת קידום אתרים אך במחלקה זו התקציבים יותר גבוהים מלקוח. בעזרת קידום אינטנסיבי של העסק , אתר , חלום של לקוחותינו אנו דואגים מעל צל של כל ספק לייצר עבורם פרנסה.

 

אם אתם מכירים את התחום אתם כבר יודעים שלא קל לייצר פרנסה , ישנה תחרות גדולה היום בכל תחום למעט ממש בודדים, אנו מתעסקים בעיקר בתחום המיתוג ,יצירת ליידים , פרסום וקידום באינטרנט לשם כך יש לנו מקדמי אתרים , קופיריטינג ושירותים נוספים אשר יכולים לעזור רבות לקידום קהל לקוחותינו . גם בתחום זה אנו מבחינה מוסרית לא יכולים לקחת שתי לקוחות זהים יהיה ניגוד אינטרסים, ולכן גם בתחום זה אנו לא זולים אומנם בטח לא היקרים בשוק אך אנו משקיעים עשרות שעות בחודש עבור כל לקוח מתחום זה ולא מוותרים אף פעם למתחרים.

 

לאחר נסיון עשיר בתחום הקידום האורגני בארץ למדנו לא מעט על תחום המיתוג ולכן פיתחנו אותו אצלנו , בתחום זה משולב בעצם גם דפוס פיזי מעבר לעיצוב דיגיטלי , משולבים עסקים ויראלים מעבר לעסקים ויכולות אינטרנטיות. במידה ואתם מחפשים קורת גג אחת לכל נושא האינטרנט והבנה מלאה לכל תחום הפרסום הגעתם למקום הנכון, כי פה בעצם מתחיל השילוב - מיתוג יצירת לידים וקידום קשורים אחד לשני כמו פוטוסינטזה וחמצן .

שלושת התחומים חיים בסיביוזה מושלמת ובעצם מזינים אחד את השני , ברגע שלקוח בוחר בנו לתחום זה הוא בעצם בוחר להרוויח יותר , תחום זה מבוסס על תשלום חודשי קבוע ופרנסה לפי ליד. כמובן שיש לנו גם מסלולים שבהם ניתן לרכוש מראש את כמות הלידים במחיר מאוד מוזל וכך להגיע גם בתחום זה לסוג של FIX PRICE.

 

חשוב לציין בתחום זה משולבים המון עובדי חוץ ולא כל העבודה נעשת על ידינו ולכן תחום זה הוא בין היקרים שיש לנו להציע. אספר לכם סיפור קטן ששמעתי מלקוח בשביל להסב את אוזניכם , הייתי אצל לקוח שלא נזכיר את שמו ושמעתי סיפור שהגיע ללקוח מנציג מכירות מחברת רדיו די מפורסמת אשר מכר לו קמפיין מיתוג וקידום מכירות לרדיו. ללקוח הובטח כמות לידים בשבועיים עבודה שהוא לא יוכל להתמודד איתה גם שנה , כמובן הלקוח מאוד התלהב וישר חתם ואז חברת הרדיו לקחה ממנו על שבועיים שידורים והקמת פרסומת לרדיו סכום לא קטן כ60000 שקלים חדשים, לאחר כשבועיים אותו לקוח התחיל את הקמפיין בתקופה אשר נחשבת עבודותו רוב השנה לתקופה מאוד מצליחה והלקוח מן הסתם חיפש לתחזק את התקופה הזו אך לצערו למרות שהיו הבטחות גדולות, התוצאות בשטח היו נמוכות מאוד ויצא ללקוח שכל מה שהוא שילם הוא רק הרוויח . לקוח זה היום משלם לנו כ2500 שקלים בחודש ומקבל כמות פניות וחשיפה אשר עולה על הקמפיין של שבועיים של הרדיו פי 5 ויותר.

 

סיפרתי לכם את הסיפור הנ"ל בכדי להסביר לכם שלא בהכרח המדיה המקובלת היא המדיה שתעזור לכם , כל העולם נמצא באינטרנט , משנה לשנה יורדים אחוזי הצפייה בטלוויזיה והעולם מתחיל להתחלק לכאלה שסוגרים את הטלויזיה וכאלה שלא , אבל מה שבטוח כולם נכנסים לאינטרנט וכולם מחפשים גם באינטרנט את מבוקשם ובזה אנחנו ממש טובים , כיום שיש מדינה קטנה בתוך רשתות חברתיות , ניתן לראות שהמספרים באינטרנט , הזמינות וקהל היעד רק הולך וגובר. אפשר לראות בבירור שהכיוון החדש של העולם  הולך לשם, ולשם אתם צריכים יחד איתנו להגיע.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו