חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

לידים מה זה

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

לידים מה זה

 

חברות הייטק וחברות גדולות משתמשות במילה המפציצה הזו "לידים", אבל האמת שמי שלא בתחום, לא באמת מבין מה זה לידים, ולכן הכתבה הזו בשבילכם.

 

לידים זה דרך לשיווק נכון, וזה אומר שלקוח חדש הגיע אליך דרך שיווק כלשהו. אם זה דף נחיתה, פרסומת בגוגל, פרסומות באינדקסים או קידום אתר הבית של העסק. "ליד" משמע לקוח חדש, אם הוא סגר את העסקה, זה הופך ל"המרה" וזה אומר שהרווחת כסף, ואם לא, לא נורא, לפחות זה אומר ששיווקת נכון את העסק ופירסמת אותו וכתוצאה מכך מגיעים לקוחות חדשים והם עוד יחזרו שוב.

 

מערכת לידים, זה אומר בשפה הפשוטה יותר מערכת לקוחות חדשים שמעוניינים במוצרים שאתה מספק ונותנים לך את האפשרות לספר להם עוד ולנסות "לקנות" אותם. ברוב האתרים, מופיע דף "צור קשר" או דף קופץ בתוך דף הבית, ומי שמגיע אליו ומשאיר פרטים, זה אומר שהגיע לאותו בעל עסק "ליד".

 

חברת "הוסט4יו" בנתה מערכת נוחה ופשוטה לשימוש ל"השגת" לידים או קניית לידים לפי השפה המקצועית. המערכת נקראת lidim4u ומשמע כמו שהיא נקראת, המערכת מביאה לכם לידים חדשים בכל פעם.

 

 קניית לידים

המערכת לניהול לידים הינה מערכת בקרה , דיווח ,יצירה ושליטה בדפי נחיתה.  מטרתה להקל ביצירת דפי נחיתה מסוגים שונים מצד אחד ומצד אחר להקל במשוב על אותם לידים שמתקבלים, כלומר ניתן להשיב לכל הלידים בפעם אחת וניתן לנהל את ההודעות בצורה נוחה יותר דרך המערכת.

 

המערכת לידים גם מאפשרת כניסה אישית ללקוחות, וכך שומרת על פרטיות הלקוח, וכל לקוח בודד יכול ליצור מספר דפי נחיתה על אותו משתמש וכך לאפשר לו תגובה ובקרה על טיב הליד בפועל הסופי.


המערכת מאפשרת את האופציות הבאות– 

  •        דומינים או דומין יחודי המוביל למערכת שלך
  •        הוספת לקוחות ללא הגבלה. 
  •        הוספת דפי נחיתה בתצורת HTML ובתצורת תמונה ללא הגבלה
  •        קישור דף נחיתה ללקוח - למען דוחות אימייל וחיבור הלקוח למערכת שיוכל להגיב על טיב הלידים
  •        מעקב מלא על כל ליד הנכנס למערכת - מעקב גורף מלמעלה שזה אתה ומעקב פרטני כל לקוח ולקוח בפני עצמו
  •        הוצאת דוחות ורשימות לידים באמצעות אקסל
  •        חיבור יותר ממיל אחד לקמפיין פרסום.
  •        מעקב כספי ודוחות חיוב עבור כל ליד במערכת.
  •        אפשרות יצירת שדות קלט ללא הגבלה.
  •        הטמעה חד פעמית של הלוגים והשיווק שלך ישירות במערכת - ככה שהלקוחות יראו שהמערכת שלך ומסופקת על ידך OEM 

 

המערכת נבנית בהתאם לצריכיו של הלקוח לדעתנו וכמובן שניתן לשנות ולערוך את המערכת בהתאם לצרכים שלכם. כל מערכת ניהול אצלנו בנוייה בהתאם ללקוח ולכל בקשותיו ולכן המערכת הזו יכולה להיות "תפורה" לכל אחד. אז צרו קשר ובדקו איתנו עוד היום, איך המערכת יכולה להיות שלכם.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו