חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

מיתוג אתר העסק שלך

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

מיתוג אתר העסק שלך

כשרוצים להפוך את המוצר שלך למותג, זה בעצם נתינת ההבטחה ייחודית, שנותנת ערך מוסף למוצר שלך מהמוצרים הדומים לו. הצורך של הצרכן למוצר שלך בה באופן פונקציונאלי ואמוציונאלי, פונקציונאלי זו הדרך המוכרת שלשמה המוצר קיים, ומה הוא משמש שעונה לצרכיו של הלקוח, ואמוציונאלי זה הצורך הסמלי, הכמיהה של הלקוח לקנות מותגים, נוגע להערכה העצמית והחברתית של המוצר.

 

מותגים לרוב מודגשים בצורך האמוציונאלי, כאשר משווקים אותם היטב בשוק, ודואגים לתת איתם גם ערך מוסף. הרעיון הוא ליצור סביב השם של החברה או המוצר הרבה "רעש" ולדאוג שיכירו את המוצר בזכות החברה או להפך. כאשר המוצר ממותג יש יותר "עילה" סביבו והוא יותר נמכר לציבור בזכות שמו ולאו דווקא בזכות שימושו. מטרתה של החברה המשווקת היא לייחס למותג ערכים חיוביים כמו יוקרה, הנאה וכמובן איכות, או תמורה טובה לכסף שהם משלמים על המוצר.

 

בעבר היה ניתן להגדיר מותג באמצעות הסממנים החיצוניים של אותה חברה כמו הצבע, לוגו, סלוגן , מוטו או עיצוב ייחודי, אך היום מקובל להגדיר אותם כחלק מהמותג, כזהות מותגית של החברה. תהליך המיתוג נוצר במסגרת מסוימת בה מחליטים מה ערכי המותג הרצויים וכך גם יוצרים את הסממנים של אותו מותג. בהמשך מנסים להחדיר את המותג והערכים שלו לתודעה ציבורית באמצעות פרסום, יחסי ציבור וקידום המכירות של העסק, ולכן מומלץ לעשות את המיתוג בכניסת המוצר לשוק ולא כניסיון לשיווק כושל או ניסיון נוסף לראשון.

 

                                                        מיתוג אתרים

לוגו חברת "הוסט4יו"

 

ברשת האינטרנטית למתג את האתר זה קצת סיפור שונה. באינטרנט אין אתרים ממותגים, יש אתרים מומלצים ומפורסמים שמקודמים מאוד ברשת, לדוגמא: בארץ וואלה ונענע ובעולם גוגל המפורסמת ומוכרת לכולם. בשביל שהאתר שלך יהפוך למותג ברשת, עליך לדאוג לקידום מסיבי וחזק לאתר שלך בכל התחומים: קידום אורגני, קידום פר קליק, קידום באמצעות רשתות חברתיות, קידום באמצעות יוטיוב ועוד רבים אחרים... חשוב לדאוג לעבוד על האתר יום-יום ולבדוק את מצב הקידום שלו בעזרת תוכנות שמשווקת גוגל למשל, או בעזרת תוכנות אחרות וכל הזמן לעקוב אחרי זה.

 

אנו חברת "הוסט4יו" דואגים למיתוג האתר שלך באמצעות קידום אתרים שתבחר בהתאם. קידום אתרים מסיבי שמקדם את האתר שלך באופן אינטנסיבי ורציף, ולרוב ניתן לראות תוצאות אחרי 3 חודשים, שהאתר יופיע עמוד ראשון בכל מנוע חיפוש ברשת, כמובן במילת החיפוש המתאימה. אנחנו דואגים לבחור יחד איתך את מילות החיפוש המתאימות לעסק ולרצונות שלך מהאתר, דואגים להכניס כתבות ולשווק את האתר במאות אינדקסים ברחבי הרשת. אנו דואגים שהאתר יבנה באופן נוח לקידום, שמנועי החיפוש ימצאו אותו במהירות, למשל כתובת אתר בעברית, מילוי מילות חיפוש לכל כתיבת כתבה באתר וכד'..

 

האתר שלך יכול להיות מותג גדול ומפורסם ברשת, רק אם תבחר בכלים המתאימים ותדאג ליישם אותם. אנו נותנים שירות אמין ונעים ללקוח, דואגים לעדכן את הלקוח בכל תהליך הקידום, ואפשרות לשיתוף רעיונות במהלכו. ניתן לראות תוצאות לפעמים גם אחרי חודש, ובטוח שאחרי שתקודם ותהפוך את האתר למותג, מעגל הלקוחות שלך יגדל ויגדל והפרנסה לעסק דרך האתר רק תמשיך לבוא.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו