חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

לקוחות - כל העולם עבורינו

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

לקוחות - כל העולם עבורינו

הוסט4יו שם לעצמו סטנדרטים אחרים לחלוטין בנוגע לטיפול בלקוחות קיימים או חדשים , אצלנו הלקוח הוא מעל הכל ואנחנו נסביר , אנחנו יוצאים מנקודת הנחה דיי שונה מרוב חברות המשק , אצלנו הלקוח תמיד יקבל אלפיים אחוז להשקעה שלו , אנו נלחם על כל לקוח ולקוח , במקביל חשוב להבין שאנו מחפשים לקוחות אשר מבינים את העולם האינטרנטי ולא ניגשים לעבודות אשר התמורה עליהם נמוכה ולא משתלמת , לכן כל לקוח שלנו שווה לנו המון מכיוון שרוב הלקוחות שלנו עד היום לא עזבו , לא התלוננו אלה רק שיבחו את מעשינו מעבודה לעבודה ומיום ליום , אנו דוגלים שלקוח איכותי אשר מכבד את עצמו יכבד גם אותנו ובהתאם זה היחס שהוא יקבל , במידה ואתם רוצים להיות לקוחות שלנו זה יהיה לנו לכבוד.
במהלך השנים צברנו נסיון עשיר ומאות לקוחות מרוצים ולא כולם מוצגים באתר, עקב ריבוי העיסוקים ברשת האינטרנט לא בהכרח העבודה היתה אתר אלה יכול להיות מערכת ניהול , יכול להיות מערכת פקסים , יכול להיות מערכת מייל ועוד ועוד ועוד. נשמח עם תיצרו איתנו קשר באחד מהדרכים הקיימות באתר ותתחילו להיות לקוח שלנו. כמו כן חשוב לציין אצלנו אין את המילה "לא" בלקסיקון הכל "כן" ובמקרה הכי גרוע "אולי" וזה בדרך כלל עקב המחיר המוצע על הפרויקט , אנו בונים כל מערכת שלנו בשנים האחרונות מאפס או מקוד קודם שלנו ולכן המערכות מהירות , יציבות ויחודיות בהתאם לשוק אצלנו לא תמצאו אלה אם כן ממש תתעקשו מערכות מבוססות אופן סורס ומי שכבר נכווה מהם בעבר כמונו יבין בדיוק למה ועל מה שאנו מדברים , העבודה של הוסט4יו היא ברמת העיצוב וברמת הטכנולוגיה בין הגבוהות ביותר ואם לא מודל לחיקוי על ידי חברות אחרות במשק ואנחנו גם לא נסכים לפחות, אצלנו אתר חייב להשיג את מטרותיו וכך כולם יוצאים מרוצים.

האתר משמש כרשת חברתית המראה עסקים מכל העולם, ומחברת בניהם בעזרת האתר. האתר בנוי עם הרבה וארייציות משוכללות של העידן האחרון, כולל חיבור לSMS וMMS, השולח ומקבל חזרה לאתר, אפליקצייה ברשתות חברתיות להגדלת כמות הלקוחות, מפה המראה את כל העסקים שמחוברים לאתר ובעזרת GPS בסמארטפון, ניתן באמצעות האתר לכוון אותך לעסק. האתר מוצג גם כאפליקצייה לסמאטרפון ולאייפד, ומוצג בהתאם לאינטרנט.
גוגל, שותף עיסקי שלנו, הנותן לנו לקדם אתרים בקלות למנוע החיפוש שלו, ועוזר בקידומם בהתאם למילות החיפוש הרצויות. בעזרת שותף עיסקי זה קידום האתרים שלנו מאוד מתקדם ומצליח בקרב השוק האינטרנטי.
האתר שלנו, מוצג בו כל האפשריות שאנחנו יודעים לעשות, הן מבחינת קידום אתרים, והם בבנייתם ועיצובם ברשת. האתר מציג וארייציות חדשות בתחום הבנייה ונותן לכם אפשרות להציץ למערכות החדשות שאנו בונים. כמו כן ניתן לראות בו את העבודות הקודמות שלנו ולראות את התקדמותנו בחידוש ושכלול המערכות.
אתר העוסק בהכנת עוגות מעוצבות לכל אירוע ומאורע שיש לחגוג. האופה מנוסה בעוגות ועוגיות מבצק סוכר. יוצרת עוגות מעוצבות בהתאם לדרישת הלקוח.
באנר ישראל עוסק בקידום אתרים. עבדנו על בניית האתר שלו במערכת ניהול נוחה מאוד לבעל העסק, אשר עוזרת לו לקדם את עצמו באינטרנט.
DRIVF
MACMAN הבית למקניטוש בישראל , כל אחד שהמקינטוש מפחיד אותו , צריך להכיר את שרון, לאחר מפגש איכותי עם שרון כל אחד יכול להפוך להיות מומחה למקינטוש כל מה שצריך זה שמקמן יקפוץ לבקר, תנסו ותתאהבו
PAYPAL
קרשר שלדן היא חברה עולמית המייצרת מכונות ניקיון לבית ולתעשייה. אנו עובדים עם קרשר שלדן בבניית האתר ובקידומו, ניתן לראות שהאתר מלא בכתבות על מוצריו, ומקושר בעשרות אינדקסים באינטרנט.
TradukiQR
http://www.3al.co.il/
אתר שנבנה על ידינו שנוצר לשם השוואת מחירים לאופנים חשמליות. האתר נבנה עם מערכת הניהול שלנו שבנוייה בצורה הנותנת אפשרות לקידום האתר בצורה הטובה ביותר. האתר מקודם גם עלינו במגוון אינדקסים והכתבות באתר נכתבו על ידנו.
זהו אתר הנמבנה על ידינו מתחילת העבודה. האתר מקנה הנחות בתור קופונים לכלל מוצרים ונופש. באתר הותקן מערכת ניהול נוחה וקלה לתיפעול. מערכת סליקה יעילה לסריקת כרטיסי אשראי לקונים. מערכת ניוזלטר שהשולחת מידי יום מיילים לכלל לקוחותיה . המערכת נבנתה עם המון השקעה בעיצוב ובתכנים, וכמובן ברצונות הלקוח.
אתר זה הוא אתר תדמיתי לחברת הטיולים סופה. הכוללת בתוכו מערכת ניהול נוחה וקלה לשימוש וקידום האתר. מערכת צ'אט יעילה ונוחה לשימוש הלקוחות המגיעים לאתר. מערכת ניוזלטר יעלה שמשמרת לקוחות. שיטות שונות לעריכה ועיצוב במרכת. מערכת מושקעת ואיכותית.
אתר המקדמת צלמים של תמונות מאינסטגרם, ודואגת לשלם על התמונות. גולשי אינסטגרם מיומנים מעלים לאתר תמונות ויוצרים לעצמם לקוחות חדשים מידי יום. האתר בנוי על מערכת ניהול שלנו עם גישה לקידום האתר וניהולו בקלות. האתר יותר בנוי כמין דף שיווק המקשר בין הגולשים לאינסטגרם ולקהילה הקיימת באתר.
אתר של חברת קידום אתרים. שותף עסקי, האתר מדבר על קידום אתרים ובניית אתרים ונותן כלים לקידום אתרים חינם באינטרנט על ידי הגולשים
פורטל הדיאטות הגדול בישראל. מכיל את כל המידע על דיאטות, תזונה ואורח חיים בריא. ניהול, קידום, בנייה ותוכן של הוסט4יו.
אתר המספק שירותי מידע , אטרקציות ופעילויות עבור מסיבות רווקים וכל מה שיוצא בזה , אתר זה הינו רספונסיבי ונתמך בכל המכשירים השונים
אתר המספק שירותי מידע , אטרקציות ופעילויות עבור מסיבות רווקות וכל מה שיוצא בזה , אתר זה הינו רספונסיבי ונתמך בכל המכשירים השונים

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו