חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

איך לקדם את האתר שלך ברשת

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

איך לקדם את האתר שלך ברשת

בנית אתר, ועיצבת אותו, והכל טוב ויפה, אבל זה לא מספיק, כדי שאתר שבנית ושילמת עליו כל כך הרבה כסף, ירוויח את ההוצאות שלו בחזרה, יש צורך בקידום אתרים. כלומר שהאתר שלך יגיע למקסימום גולשים, וכך יגיע למקסימום לקוחות חדשים לעסק. ככל שהאתר שלך יותר משודרג, יותר מתוכנן טוב לקידום, כך הוא ימצא יותר מהר במנועי החיפוש, וברגע שהוא מופיע ראשון במנועי חיפוש ראשיים, עשית את שלך, ואנו בטוחים שההכנסות רק ימשיכו וימשיכו לבוא.

 

אז איך בעצם מקדמים אתרים? יש מספר שיטות:

-קידום אורגני- אשר מקדמים בעזרת אינדקסים רבים באינטרנט. ככל שיש לך יותר קישורים לאתר שלך, וקישורים היוצאים מהאתר שלך, ככה אתה יותר מקושר, ומנועי החיפוש הגדולים יכולים לאתר אותך בקלות.

-קידום פר קליק- קידום שבדרך כלל ממומן, אשר אתה משלם על כל קליק שלוחצים על הלינק של האתר שלך, ובכך אתה יודע כמה גולשים נכנסו לאתרך.

-קידום תכנים- הוספת תכנים וכתבות לאתר שלך תעשיר אותו, ותראה אותו במנועי החיפוש כאתר מתעדכן ומשתנה, וכך המנוע חיפוש מראה אותך בין הראשונים.

ועוד מספר דרכי קידום שיפורטו בהמשך...

 

מה צריך בשביל לקדם את האתר שלך ללא הוצאות נוספות?

קודם כל, זמן. קידום אתרים זה לא עבודה חד פעמית, צריך להשקיע בקידום כל יום, לפחות שעה מזמנך, בשביל לעדכן, בשביל לבדוק כמות גולשים נכנסים, בשביל לשנות והכי חשוב בשביל לקדם.

שנית כל, יצירתיות, כתיבת כתבות לאתר, היא לא עבודה פשוטה. צריך לכתוב כתבה בערך של 500 מילים אם לא יותר, שתתאר מאפיינים בעסק, החל מהדבר הכי קטן שיש, ועד בגדול. שתכלול בתוכה גרפיקה מתאימה לטקסט, תמונות, קישורים מתאימים לדפים אחרים באתר, ובגדול יצירתיות לכתיבת כתבה אחת לפחות פעם ביומיים- שלוש. כתיבת כתבה תיצור את האתר שלך ליותר עשיר בתוכן, ויותר מעניין הן לגולשים והן למנועי החיפוש. מנועי החיפוש רואים את הכתבות ואת העדכונים שלך ובכך הם ממקמים את האתר במקומות גבוהים יותר בתדירות גבוהה יותר.

ובנוסף לכך, יש צורך בקישורים לעשרות או מאות אינדקסים ברשת. יש אינדקסים חינמים שדורשים שתחליף איתם קישור, כלומר לשים קישור לאינדקס שלהם מהאתר שלך, ובתמורה הם שמים אותך. כמו כן יש כאלה שדורשים שתמלא פרטים, והם יחליטו אם לשים אותך או לא באינדקס, וכמובן יש אינדקסים בתשלום חודשי או חד פעמי, לרוב זה אינדקסים בעלי שם טוב, שכדאי לשלם ולהנות מהקידום שלהם. לא מספיק לקדם באינדקסים המובילים ברשת כמו גוגל, וואלה או נענע, צריך להגיע לכל האינדקסים הכי פחות מפורסמים ולפרסם גם שם, כי כל האינדקסים מקושרים לאחרים, וכך יותר מנועי חיפוש ימצאו אותך ברשת.


אתר שקודם על ידי הוסט4יו- אתר קרשר- חברת למכירת מכונות ניקיון 

איך לקדם אתר

חשוב מאוד להחליט על מספר מילות חיפוש שנפוצות במנועי החיפוש אבל לא יותר מידי, ו"להשריש" אותם בכתבות שלכם או באינדקסים. מילות המפתח הללו יובילו לכם את כל קמפיין קידום האתר, וישכללו את האתר פי 10. יש חשיבות רבה לכל מילה, הן ביחיד והן ברבים וכמובן גם לשמות התואר. ניתן להיעזר באיש מקצוע שיעזור לכם למצוא את המילים המתאימות לאתר שלכם לפי נושא העסק.

 

חברת הוסט4יו דואגת לקידום אתרים איכותי ויסודי ללקוחות שלה, בהתאם לדרישות הלקוח ולצרכיו. אנו עוסקים בקידום אורגני, פר קליק, ע"י לידים, ע"י רשתות חברתיות, ע"י יוטיוב ותוכלו לקרוא רבות על נושאים אלו באתר שלנו. במידה ואם אין לכם זמן או כוח לקדם את האתר שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אפילו לקידום חד פעמי, וכך ניתן לכם "פוש" גדול לתחילת העסק באינטרנט, והסברים איך להמשיך ולקדם. מערכות הניהול שלנו מאוד נוחות ומיועדות לקידום האתר, יש בהם אפשריות למילות מפתח ולכתובת אתר מקדמת ומקורית, כדי שמי שיקליד את מילת החיפוש שלכם, ימצא אותכם ראשונים!!!

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו