חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

כלים לקידום אתרים

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

כלים לקידום אתרים

כל אתר באינטרנט חייב ליצור לעצמו מעמד קידום מסוים. האתר בנוי היטב ומעוצב בהתאם לדרישות שלך, אך לאחר עבודה זו חובה לקדם את האתר ברשת. אתה יכול לעשות זאת בעצמך, זה לא עבודה קשה, אך דורשת זמן והמון השקעה . חשוב לעדכן את האתר כל שבוע ואפילו כל יום, לחדש אותו בכתבות חדשות, ולדאוג לו, כדי שיקודם ברשת וכך יותר גולשים יצפו בו ואולי יהפכו להיות לקוחות שלך.

 

הגיל של האתר מאוד משמעותי בקידום האתר. כמו שחברות מוכרות ובעלות וותק רציני, אמינות יותר, וכך גם יותר לקוחות קונים מהם,לדוגמא: יצרנית של מכוניות מפורסמת כמו טויטה, נחשבת ליצרנית ותיקה , בעלת ניסיון עשיר ורקע טוב, ולכן יש מיליוני אנשים שקונים ממנה מידי שנה אלפי מכוניות. אך אם תבוא עכשיו יצרנית חדשה, שפעם ראשונה שמעו עליה, ואין לה ניסיון, מעט מאוד אנשים יקנו ממנה, וייקח לה זמן להתפתח בשוק הקיים ולהגיע למעמד זהה של טויטה.

 

כך זה גם באינטרנט, כרגע מעמד של מנוע החיפוש גוגל הוא מאוד גבוה, אנשים מחפשים שם, כי יודעים שהוא אמין, לא מכניסים קבצי וירוסים למחשב, מביא אתרים איכותיים ומחפש מה שבאמת צריך ולא רק פרסומות זולות. בשביל להגיע למעמד זה, לקח לגוגל הרבה שנים להתפתח ולזכות במעמד זה. כך גם באתר שלך, ככל שתהיה יותר שנים ברשת, תפורסם יותר, כך אנשים יבטחו באתר שלך וישתמשו בו. ניתן ליצור מעמד גם באמצעות קישורים לאתר שלך מאתרים ותיקים אחרים, או קניית דומיינים ישנים שלא בשימוש וליצור עליהם אתר, וכך להמשיך את הוותק של אותו דומיין .

 

כלי נוסף לקידום האתר הוא כתבות, אתה צריך לכתוב כתבות באתר על כל נושא שיש לך בעסק, למלא את הכתבות במילות מפתח מתאימות שחיפשת ולמלא תוכן קשור לנושא בו התמקדת. מילות מפתח ניתן למצוא בתוכנת adwords ,תוכנה של גוגל המראה לך מילות חיפוש בנושא מסוים לפי כמויות הקלדות הגולשים לאותה מילת חיפוש. חשוב להתמקד במילות חיפוש נפוצות, אך לא מדי כדי להישאר בעניינים, אך להיכנס לתחרות גדולה מידי.

 

מילות המפתח באתר שלך צריכות להיות לא יותר מקליק אחד מדף הבית שלך, אם הם לא נמצאות בדף הבית. חשוב לתת להם חשיבות באתר, לכתוב סביבם כתבות ולקשר אותם מכל דף באתר. כמו כן מומלץ לבנות באתר מפת אתר, אשר תופיע בתחתית האתר, או בדף מסוים, שבו יהיה קישורים לכל הדפים באתר, כך גם מנועי החיפוש קולטים את זה מהר, וכך גם נוח לגולשים לחפש מה שהם רוצים לראות.

 

חשוב מאוד להקפיד על כותרות גדולות שבתוכם יש את מילות המפתח, בכל דף באתר שלכם. יש לשים לב שהכותרת לא עוברת את ה65 תווים , כי גוגל לא מקבלת כותרות כאלה, ולכן היא לא תחשיב את הדף הזה. כותרות צריכות להיות ענייניות, בעלות מילות מפת והקשר לתוכן הנמצא באותו דף. חשוב לקשר את הכתבות לדפים נוספים באתר, וכך ליצור עוד קישורים בתוך הדף, לאתר שלך. גוגל רואה את זה בעין יפה.

 

קידום אתרים הוא עניין מאוד חשוב באתר אינטרנט, כי אם אין קידום, אין טעם לאתר, כי הרי אף אחד לא יראה אותך אם כך. חשוב להשקיע ולתת מעצמך לאתר, בעיקר בהתחלה, כדי שיגדל ויתפתח ויעלה בדירוג שלו כמה שיותר מהר.אנו ב"הוסט4יו" דואגים לגולשים שלנו לשירותי קידום טובים ואמינים, הדואגים לקידום מהיר ומשמעותי של האתר שלך. כמו כן ניתן להמשיך לקרוא על קידום האתר שלך באתר שלנו, יש מגוון של מידע וכלים לקידום אתר, ממש בעצמך, בלי עזרה של אף אחד, ובלי לשלם כסף. כמובן הכול עניין של זמן ורצון להשקיע. אם יש בך את זה, אנו יותר משמחים לעזור לך ולתת לך כלים להתקדם עם באתר שלך.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו