חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

כללי יסוד לקידום אתרים

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

כללי יסוד לקידום אתרים

הידעת שגוגל סורקת כל יומיים- שלוש את האתר שלך ומחפשת טקסטים חדשים לעדכן , אך איזה טקסטים היא לוקחת? אם תעשה ctrl A  בדף האינטרנט שלך, תוכל לראות שכל מה שהוא מסמן, זה מה שגוגל קורא בסופו של דבר, כלומר באנרים ותמונות לרוב לא נכללים בטקסטים, אלא אם כן הם סומנו לכם כהקשתם על המסך.

 

מומלץ להשתמש בתוכן מקורי, על קוד נקי. לא מומלץ להשתמש בפלאש, זה נקרא כמו תמונה וזה לא עוזר. כמו כן פלאש גם לא עולה במקינטוש ואייפד, כך שזה מגביל את האפשריות באתר שלך וחבל. מומלץ להשתמש בתוכנות המתאימות לכל הגרסאות, וכמובן שמנועי החיפוש קוראים אותם. אנו בהוסט4יו עובדים על מערכות שמופעלות בכל התוכנות, מאוד נוחות וקלות לשימוש. צור איתנו קשר במידה ואתה מעוניין.

 

בשביל להעלות את הדירוג שלך בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים הוא לא מורכב, אבל זה נדרש מאמץ.


לרוב הלקוחות שואלים שאלה אחת שאנו נשאלים לעתים קרובות והיא: "כמה זמן זה לוקח?" זו שאלה שקשה לענות עליה. אתה מנסה לבצע קידום עבור ביטוי מילת המפתח של האתר , למשל "כושר" זה יכול לקרות מהר, אך לא מחייב, השאלה היא על כמה עמודים וכמה מאמרים עם אותה מילת מפתח, וכמה קישורים יש אל אתר האינטרנט שלך.

 


מצד שני, אם אתה מנסה לבצע קידום עבור תחום תחרותי, אתר אישי בדירוג מאות קישורים נכנסים,
זה יכול לקחת מספר חודשים להגיע מספר 1 ב-Google. אפשר לומר מניסיון, כי ברוב המקרים, יהיה הרבה מאמץ לקדם את האתר והוא יופיע, אך לא תמיד ראשון. לעיתים שום דבר לא קורה או רק שינויים קטנים בתוצאות מתרחשים. אבל חשוב להישאר ממוקד, ולנסות כל הזמן להתקדם.
ולפעמים ... בום! האתר שלך יקפוץ בתוצאות החיפוש באופן בלתי צפוי, לכן תשאירו אותו על המסלול ואנו מבטיחים שנראה תוצאות רבים.

 

 

כל הכושלים בקידום אתרים נכשלים כי הם מוותרים מוקדם מדי, ולכן חשוב לא לוותר ולהמשיך לקדם ולאנדקס. ללא קשר למקום שבו אתה מתחיל לקדם, המפתח לקידום הוא ההתמדה. ואלו הטכניקות להשיג את המקומות הראשונים במנועי החיפוש.
כדי לפשט את המסע לעבר עמדה מספר 1 ב-Google, אל תהססו להשתמש באינטרנט ובכלים יעילים לקידום אתרים ולהמשיך ללמוד. אף כלי חיפוש, כולל מיקור חוץ, אינם נדרשים להשגת מיקום בראש מנוע החיפוש, אלא הזמן שלך וההתמדה. אלה יכולים לעזור לך להגיע למטרה שלך מהר יותר באופן ידני ביישומים מסוימים עם טכניקות קידום אתרים. פשוט עקוב אחר הדרכים.
בהצלחה במסע שלך בקידום אתרים SEO ולהתראות בראש עמודי החיפוש !

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו