חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

כתיבה שיווקית

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

כתיבה שיווקית

כשבונים אתר אינטרנט, חייבים לזכור למה מלחתחילה בחרתם לבנות אתר, בשביל ליצור יותר רווחים לעסק שלכם!, ובשביל שהוא ירוויח באינטרנט צריך לדעת איך לגרום לגולש שהגיע לאתר שלך לקנות את המוצר או להשאיר לפחות פרטים שלו כדי שנוכל לעניין אותו בדברים אחרים.

 

אז איך עושים זאת? כאשר הגולש מגיע לאתר שלכם, הוא מוצא בדיוק את מה שהוא חיפש בהתחלה, שזה כבר משהו שמקדם, שאתם משתמשים במילות החיפוש המתאמות לאתר שלכם וכך הגולש מוצא את מה שחיפש ולא מחפש אותו באתר, ומתעצבן ועוזב. מאוד חשוב להתאים כל דף באתר למילת חיפוש עיקרית שאותה מחפשים במנועי החיפוש, כך יגיעו אליכם יותר גולשים ויותר מזה גולשים עם כוונות לקנות ולחפש את המוצרים שלכם.

 

 

 לאחר שהגולש "מטייל" באתר שלכם,ברגע זה מתחילה המשימה העיקרית שלך "להוביל ולנתב את המבקר למקומות הנכונים".לגרום שנזכה באמון שלו, ונתן לו כמה שיותר תשומת לב, וכאשר יגיע הזמן המתאים לכך, ובהתאם תובילו אותו לקנות את המוצר שלכם.
כשגולש נכנס לאתר, למה הוא שם לב בפעם הראשונה?
ראשית כל, לאתר עצמו. באיזה סגנון הוא ערוך, התוכן, הניווט, טעינה מהירה, העיצוב שלו וכך הלאה. האתר שלכם צריך להיות מגרש מכירות, כמו החנות הרגילה שיש לכם, שהכל מסודר ומאורגן ושמים בחלון ראווה את המוצרים העכשווים, כך גם באתר,הכל צריך להיות מתוכנן באופן מושלם.


אתר אשר מסיח את תשומת ליבו של הגולש, לעולם לא יביא לכם מכירות. כל גולש שנכנס צריך לקבל את כל תשומת הלב של האתר, ולדעת איפה למצוא כל דבר ואיפה לחפש. עזבו אותכם מפרסומות קופצות, או אפליקציות לא קשורות, בשביל לקדם אתר כמו שצריך, הכול צריך להיות ברור וקריא בשביל להשב את תשומת הלב של הגולש לדברים שאתם רוצים שיסתכל.


בזמן מימוש הקנייה צריך ליצור תנאים נוחים לגולש, קנייה מהירה ונוחה תחזיר את הגולש שוב לקניית מוצרים נוספים ולכן כדאי ליצור אפשרויות קנייה נוחות וברורות, כדי שיהיה קל לגולש ושיצא מרוצה.

 

אז מה צריך לעשות כדי שהגולש יישאר באתר ויקנה בסופו של דבר, מספר טיפים לקידום האתר:

  1. מראה חיצוני של האתר, עיצוב ותוכן בולטים ועניינים. כותרת העמוד צריכה להוביל את הגולש להחלטות. הגולש לא צריך ללכת לאיבוד.

    הגולש צריך להיות בטוח שהמידע הזה, ורק זה, דרוש לו לחלוטין. אל תשתמשו במילים אשר מעוררות ישש או חרטה כלשהי. בכותרת שלכם, תמיד תכתבו מילות מפתח או ביטויים אשר יעזרו לפתור בעיה כזו או אחרת, כמו פעלו כך, תפסיקו לדאוג וכך הלאה.
  2.  חשוב להדגיש את הפסקאות בעזרת סימנים ייחודים, וליצור רווחים בין פסקה לפסקה. כך הגולש ישתדל תמיד לקרוא את הטקסט עד הסוף, בתנאי לא כותבים שטויות.
  3. ההצעות החשובות והמעניינות ביותר בעיניכם חייבות להיות מודגשות בצבע שונה, כתיב שונה, אות נטויה, והדגשים אחרים.הדגשים אלו גורמים לטקסט לקפוץ מהר מאוד לעין,וזהו דבר אשר מאלץ את הגולש לבצע פעולה זו, אך הכל במידה, אסור להגזים.
  4. תדגישו את הדברים החשובים ביותר בפסקאות נפרדות.
  5. תמקדו את תשומת ליבו של הגולש רק בפעולה אחת. אל תשימו אובייקטים שיוציאו אותו מהריכוז, אל תתנו לו את האפשרות להסיח את דעתו לדברים חסרי משמעות.
  6. הקישורים עם תוכן לא קשור יסיח את הגולש מהמחשבה לקנות את המוצר שלכם, ולכן מומלץ לא לעשות זאת.

 

שיטות אלו תרמו רבות לאתר שלנו ולאתרים רבים, כדאי לעקוב אחריהם ולפעול כך, ובהתאם תראו לקוחות רבים מבקרים באתר שלכם ואף קונים את המוצרים שלכם בלי לחשוב פעמיים. הוסט4יו מנסים לכוון אתכם כדי שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר עם האתר שלכם .

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו