חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

כתיבת תוכן לאתר

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

כתיבת תוכן לאתר

בשביל לקדם את האתר שלך ברשת, חשוב מאוד לעדכן אותו מידי יום או שבוע במאמר או כתבה חדשה. הכתבה בעצם משקללת בתוכה כל כך הרבה מילים, שחלקם הם מילות מפתח שאנשים מחפשים במנועי חיפוש, ובאמצעות הכתבה הם מגיעים אל האתר שלך. מנוע החיפוש מאתר את המילה המתאימה מתוך הכתבה שלך וכך שולח את הגולש ישירות לאתר שלך, לכתבה שלך. כמובן שברגע שהוא רואה את הכתבה הוא יכול לדפדף בדפים הנוספים באתר, וכך להיחשף לעסק שלך ואולי להיות קונה פוטנציאלי בעתיד.

 

דגשים לבניית כתבה:

-          חשוב לבחור מילת מפתח שמחופשת בגוגל או מנועי חיפוש אחר, ניתן להשתמש בתוכנת ADWORDS אשר מאתרת לך כמויות של חיפושים לאותה מילה.  רצוי לבחור מילה המחופשת בין 1000 ל10000 חיפושים, כיוון שנמוך מידי, לא ימצאו אותך, ואם כן ימצאו, זה יהיה בודדים, וגבוה מידי זה תחרות גדולה ולכן כנראה גם שם לא ימצאו ולכן עדיף ללכת על בטוח ולבחור מילה באמצע, כדי שהסיכויים שימצאו את הכתבה שלך מבין כל האתרים תהיה גבוהה.

 

-          חשוב להשתמש במילה בכותרת של הכתבה, כי מנועי החיפוש מוצאים קודם את הכותרות, כי הם מופיעים בדומיין של הדף באתר.

-          חשוב להגדיל את הכותרת, כדי שתבלוט ותראה מעניינת בעיני הגולש.

-          דגש מיוחד לתכנות של האתר, שהכותרות יהיו בכתובת URL של אותו דף, כדי שמנועי החיפוש ימצאו בקלות, בייחוד אם זה בעברית, שהכתובת תהיה בעברית.

 

דרך נוספת לקדם את האתר שלך ברשת האינטרנט, היא לכתוב מאמרים לאתרים אחרים. ישנם אתרים שהנושא שלהם הם מאמרים בכל נושא קיים, והרעיון הוא שתכתוב מאמר, חשוב מקורי ולא להעתיק מהאתר שלך, כי גוגל רואה את זה, ובמאמר תקשר לינק לאתר שלך.

 

חשוב לרשום מאמר בנושא המתמקד בעסק שלך , ושיעניין את הגולשים. ניתן לקשר את המאמר לנושאים נוספים בתוך האתר, כדי שמספר הגולשים שיקראו את המאמר יהיה גבוה. בסוף כל מאמר תרשום את שם הכותב, ולינק המקושר לאתר של העסק, וכך אם הכותב יכתוב מאמר בצורה עניינית ומושכת את העין, כך הגולש שאהב את הכתבה, ישר יכנס לאתר וירצה לקרוא עוד כתבות בנושא זה או אחר באתר שלך, ואלי מתוך זה יבחר לקנות מהמוצרים שלך וכד'..

 

אפשרות אחרת שמקדמת את האתר שלך ברשת, היא לקשר נושאים בתוך הכתבה שלך באתר לדף אחר באתר. לדוגמא: כתבת על מוצר שלך שמתקשר לעוד מוצר, תרשום גם על המוצר השני ואז תיצור קישור בין 2 הדפים הללו. ככל שיהיו יותר קישורים בין הדפים באתר האינטרנט שלך, כך מנועי החיפוש יראו זאת כקישורים לדפים אחרים באינטרנט, לאו דווקא שזה נמצא באתר שלך ויוסיפו אותך למנועי החיפוש בדירוג גבוה, וכך כל הקישורים הם בעצם לאתר שלך.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו