חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

להיות ראשון בגוגל

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

להיות ראשון בגוגל

גוגל הוא המנוע חיפוש מספר אחד בעולם. כולם מוכרים לו, הוא נוח וקל לשימוש, ויש בו הכי הרבה פונקציות לסקירת אתרים חדשים, ודפי אינטרנט מעודכנים מידי יום. לגוגל יש שיטות לעבוד, ועם השנים מתכנתי אינטרנט  למיניהם "עלו" על השיטות והבינו איך לעקוף אותם ולגררם לגוגל למצוא אותך ראשון בחיפוש. כמובן שזה לא רמאות או משהו, כי במקביל לזה גוגל יצרה דרכים לעזור לאתרים לקדם את עצמם, ובאמצעותם גגול עוזרת לאתרים והאתרים עוזרים לה, כי הרי זה יחס הדדי בין השניים.

 

אז איך אפשר להופיע בדף הראשון של גוגל תוך 24 שעות?

אפשרות ראשונה- לבחור מילת חיפוש מתאימה לנושא האתר שלך, לדוגמא: אתר מוזיקה: שמיעת מוזיקה, מוזיקה להורדה וכד'.., ניתן לבדוק בתוכנת גוגל adword כמה המילה מחופשת ורלווטית לגולשים. מומלץ לבחור מילה שמחופשת בין 1000-5000 ציפיות כדי שימצאו אותה כמו שצריך, כי אם זה גבוה מידי, יש יותר מידי תחרות, ואם זה נמוך מידי, סביר להניח שבקושי מחפשים את המילה הזו.

לאחר שבחרת את המילה המתאימה, חפש אותה בגוגל. כנס לכל אתר המופיע בדירוגים הראשונים ותבדוק אם יש אפשרות לשלוח קישור ממנו, או ליצור איתו קשר שישלח לך קישור מהאתר שלו לשלך. אם תצליח שיקשרו אותך לפחות לשישה אתרים המדורגים בדף הראשון, גוגל יאנדקס אותך תוך 24 שעות . אך כפי שבטח שמתם לב מעט מאוד אתרים רוצים ליצור קישור לאתר אחר, הייחוד עם זה באותו תחום העסק. יש תחרות גדולה והעולם אכזרי בחוץ ולכן יש גם אפשרות אחרת.

אפשרות שנייה- להיכנס לאינדקסים המקושרים במקום הראשון ולרשום אצלם את הקישור לאתר שלך. לרוב האינדקסים הטובים והמוכרים הם בתשלום, אך לעיתים זה משתלם כי זו הדרך הקלה והמהירה ביותר להגיע למנוע החיפוש של גוגל בתוך חודש או פחות לדף הראשוןEmbarassed.

 

בכל מקרה, האתר שלך מאונדקס בגוגל,כלומר גוגל קורא את הרשת מידי יום, ומעלה אליו דפי אינטרנט מכל העולם בנושאים שונים, ולכן אם אעלת אתר לרשת, גוגל יקרא אותו תוך מספר ימים, והאתר שלך יהיה באינדקס. הקושי זה שאתה לא יודע באיזה מילים הוא ימצא אותך ובאיזה דף הוא ידרג אותך, יש אין ספור דפי חיפוש בגוגל, לא בטוח שימצאו אותך כזה מהר, ולכן חשוב לפעול בקידום אתרים אורגני.

 

גוגל משתמשת בתוכנה פייג' ראנק page rank שזו תוכנה הדואגת לדירוג דפי האינטרנט על פי הקישורים שמקבל מאתרים אחרים. לפי תוכנה זו . ככל שיש לך יותר אתרים ששולחים אליך לינק, כך האתר שלך ידורג גבוה יותר בגוגל. תוכנה זו משמשת רק את גוגל, ולכן זה עדכני רק למנוע החיפוש הזה.

 

בשביל להיות בין הדירוגים הגבוהים בגוגל, עליך :

  1. לבדוק אילו אתרים שולחים לך לינק לאתר.
  2. לוודא את המספר של האתרים ששולחים לך לינק הוא גבוה
  3. שהדף הראשי בכל אחד מהאתרים הללו שולחים לך לינק לאתר
  4. שהפייג' ראנק של גוגל יקרא אותכם וישלח לינק אל האתר שלכם.
  5. תפרסם טקסטים שישמשו כקישור לאתר שלך
  6. מספר וסוג הקישורים באתר שלך שמקשרים את האתרים שמקשרים אותך
  7. האם האתרים ששולחים לך לינק נחשבים כדפי אינטרנט בעיני גוגל?
  8. כתובת האיי פי של האתרים ששולחים לינק אליך.

 

ניתן להוריד את תוכנת SEO Elite שעושה את הקטגוריות הנ"ל בעצמה, ומראה לך את הקידום שלך באינטרנט. מכוונת אותך לכתובת איי פי של כל לינק, מראה לך את הדירוג שלך בגוגל, ובסופו של דבר עם התוכנה הזו תוכל לעקוב על ההתקדמות של האתר שלך בקלות. תוכנה זו בתשלום, ולכן לא כולם בוחרים להשתמש בה, אך היא מומלצת.

בשביל לבדוק כמה אתרים יש בהם לינקים לאתר שלך ניתן להקליד בחיפוש של גוגל את האתר שלך עם המילה לינק מקדימה ונקודתיים, ואז זה מופיע לך כל האתרים ששולחים לינק לאתר שלך, לדוגמא: link: www.host4you.co.il  וברגע שיש לנו את האתרים הללו, אנו יכולים לנתח לפרטי פרטים כל אתר.

 

חשוב ליצור באתר שלך דף לקישורים, או אינדקסים אשר בו תשים את כל האינדקסים שרשמו אותך אצלם, וכך תחזיר להם קישור. זה מקדם את היחסים בניכם וכן זה גם תורם לקידום האתר.  מומלץ ליצור רשימת מיילים של אתרי אינדקסים או אתרים שאתה מעוניין שיקשרו אותך אצלם באתר, וכך לשלוח לכולם בבת אחת את המייל לבקשת הוספת הקישור. חוסך זמן וכאב ראש ומקדם את המטרות שלך וכמובן את האתר.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו