חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

קידום אתרים בחינם

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

קידום אתרים בחינם

חשיבות המילים באתר שלך, היא גדולה מאוד. הרי גוגל קורא כל מילה ומילה ומחבר אותה בהתאם לחיפוש על האתר שלך. אז כפי שהסברנו במאמרים האחרים שיש לבחור מילות חיפוש בהתאם, אך ישנם מילים חשובות שתורמות בגדול למאמר שלך, ויוצר חיפוש רחב יותר באתר המסחרי שלך.

 

אחת המילים הללו היא המילה "חינם". חינם נותן קונטציות של חופשי, משוחרר, בלי מחויבות, בלי כאב ראש. ושככל שתיתן בחינם, לרוב אנשים גם ייקחו, ולכל דבר בחינם יש גם משהו בתשלום.

 

המילה "חינם" מופיעה למעלה מ- 1,000,000 קליקים בגוגל. כל אחד מחפש דברים בחינם, ומה שתוכל לתת לו בחינם- הוא ישמח.

 

 

אז מה ניתן להביא חינם? אפשר כתיבת מאמרים בחינם, אינדקסים בחינם, ייעוץ מקצועי בחינם, פרסום בחינם, עזרה מקצועית בחינם, דפי נחיתה בחינם, אתר בחינם, דוגמיות חינם, ניסיון חינם וכל מה שניתן להביא מהעסק שלכם ולא פוגע בכם כלכלית ברמה גבוהה.

 

 

אל תשכחו שכל מה שמביאים חינם, לא באותה רמה כמו המוצר שעולה כסף, אך לעיתים הלקוח צריך להבין את זה בעצמו, ולפעמים זו הדרך, אך לא לשכוח לציין זאת ללקוח שידע למה לצפות.

כמו כן במידה והמוצר או הייעוץ חינם שתיתן לקוח יהיה טוב, הוא יחזור לקנות, ולרוב לקנות עוד הרבה, אז שווה להשקיע קצת ב"מכירת חינם" ואז להרוויח בגדול.

 


נסו לשלב במאמרים שלכם את המילה "חינם" ותראו שזה יקדם את האתר שלכם בכמות גדולה של צפיות, ובנוסף יביא יותר לקוחות לעסק ויגדיל את הפרנסה. לפעמים לתת קצת- נותן הרבה יותר, אז שחררו ותנו לעסק לעלות מעלה.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו