חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

שיווק מוצר

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

שיווק מוצר

כשכותבים כתבה לאתר שלך, צריך לדעת למה להתייחס בכתוב. הלקוחות, בעיקר הישראליים, יודעים מה הם רוצים, וגם אם לא - הם מחפשים דברים ספציפיים שייתנו להם חווית קנייה כמו שהם אוהבים.

במאמר זה נתמקד במה הקניינים הישראלים אוהבים לקנות.

 

דבר ראשון- ישראליים אוהבים חינם, כלומר לא לקנות בכלל, או לקנות משהו ולקבל מתנה דברים. מבצעים מסוג זה מקדמים את המכירות בארצנו, כי ישראליים נמשכים למילה "חינם" או "מתנה" ותכלס מי לא? זה כיף לקנות משהו ולקבל עוד אחד בחינם, או משהו דומה. אתה מרגיש שהרווחת, שיצא לך משתלם, ובסופו של דבר כל העניין בלקנות זה צורך וחווית קנייה טובה.

 

דבר שני- ישראלים אוהבים חיסכון- מוצרים שחוסכים באנרגיה, מוצרים שעוזרים לסביבה, מוצרים שחוסכים בזמן, במאמץ, בכוח ובכל דבר שניתן לחסוך. כי כשחושבים על זה, כשאתה קונה מוצר שחוסך במשהו, זה מוזיל לך עלויות מהדבר השני ולכן אתה מעדיף לשים יותר כסף על המוצר הנוכחי, למרות שלעיתים זה מתאזן, אבל אין ספק שזו קנייה מעולה ללקוחות הישראלים.

 

דבר שלישי- דברים חדשים שרק נוצרו או ייבאו לארץ. דברים כאלו נותנים הרגשה ללקוח של חדשנות, התחלה חדשה, להתלהב על מוצר חדשני שרק הגיע לסביבה הסובבת אותם. ובכללי להנות מעצם החדשנות. למשל שהגיעו הסמאטרפונים לארץ, היה ניתן לראות מי קונה אותם ראשון, לרוב הנוער, שעדיין מושפע מלחץ חברתי, או מבוגרים שאוהבים את הגאג'אטים החדשים איתם כל הזמן, ואוהב גם להשוויץ בהם לסביבה שלהם. שאר הלקוחות ממתינים קצת שירד המחיר, שיקראו על המוצר קצת ויבינו אותו, לבדוק שאין בו בעיות, ורק אז יקנו כשיצטרכו אותו.

 

דבר רביעי- איכות. ישנם לקוחות ישראליים שדורשים בכל מוצר שלהם שיהיה איכות מירבית, ולרוב דרוש גם אחריות מטעם החברה לתקופה מסויימת, כדי להרגיש שזה איכותי ולא "דופקים" אותך. חוץ מזה לקוחות אוהבים לקנות משהו איכותי שיחזיק להם הרבה זמן כמו מכשירים חשמליים, רהיטים לבית ועוד. איכות קונה את הכסף, ולרוב מוכנים להשקיע הרבה כסף כדי שזה יהיה איכותי ומושקע.

 

דבר חמישי- ביטחון, בייחוד במדינה כמו שלנו, שהביטחון בה לא בשמיים. יש צורך לקנות דברים שיגנו עלינו, כמו שהיה "גל" של גניבות באזור מסוים, אז פתאום כל הלקוחות מתקינים מנעולים חדשים, מצלמות אבטחה וכד'.. כדי שירגיע אותם וייתן תחושת ביטחון לבעל הבית.

 

בכללי, כל מוצר שתרצו למכור, ניתן למכור זאת בעזרת שימוש במילים הנכונות, לדעת לומר מה שנכון לגבי המוצר וגם מה שמתאים לו מבחינת הקטגוריות שציינו למעלה. בכללי הלקוחות יקנו, השאלה באיזה כמות, ולכן כדאי לדעת לשווק את הכתבה שלך באתר בהתאם לצרכי הלקוחות ולרצונותיהם.

 

אל תהססו לעשות סקר שוק ולחקור את העניין לפניי שאתם מציגים אותו למכירה, כי ברגע שהצגתם משהו, לא ניתן להתחרט, אנשים זוכרים הכול ורואים הכול, לכן חשוב להסתכל לפי ולבחון את המוצר מספר פעמים ואז להוציא אותו למכירה. לעזרה בקידום אתר, תמיד תוכלו לפנות אלינו לעזרה ולכל בעיה. "הוסט4יו" מוכנה לתת את שירותיה.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו