חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

מערכת לניהול לקוחות

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

מערכת לניהול לקוחות

שימוש במערכת לניהול לקוחות הנקראת CRM יוצרת לאתר שלך רושם ושם של אתר הדואג ללקוחותיו ושומר איתם על קשר רציף כל הזמן. המערכת נותנת לך אפשריות של מעגל לקוחות רחב, שיפור יחס מוכר- לקוח, ועמידה לצד הלקוח בכל זמן שיצטרך אותך. מאפשרת לעסק גמישות רבה יותר בניהול הפעילות העסקית על ידי שימוש במערכת זו, וניתן לשלוט באופן מלא על התקציב והוצאות של העסק.

 

אין צורך להשקיע כל כך הרבה כסף במערכת ניהול זו, היא מערכת שלא עולה הרבה, אבל עושה הרבה עבודה בשבילך ובשביל העסק, באמצעות רישיונות משתמש במערכת, אתה עובד עליה בלי בעיה בנוחות ובקלות. באמצעותה בעלי עסקים לא מוגבלים יותר לאילוצים גאוגרפיים או בעיות עם לקוחות, וכך זה מפחית עליות תפעוליות של נסיעות ודואר, וכן מפחית צריכת משאבים בתפעול השוטף של העסק.

 

אז מה בעצם מערכת ניהול הלקוחות הזו עושה?

המערכת מנהלת לך את תחום הלקוחות של העסק, נתוני הלקוחות, יומני עובדים, דוחות מערכת. המערכת נותנת לך שליטה מלאה על פעילות העסק בכל זמן שתרצה ובכל מקום. התוכנה מאובטחת ודואגת לשמור עליה את כל המידע, כך שזה מוריד חששות מאבטחת מידע. מערכת זו יכולה לשווק ללקוחות הקבועים שלך את המוצרים, המבצעים, ניוזלטר, גישה לחניות נוספות וכד'... אתה יכול לכתוב להם, לקשר אותם לאתר, ולקנייה באמצעות האתר על ידי מערכת ניהול הלקוחות, אין חשש לגניבה או חשיפת מידע ולכן הלקוחות גם רוכשים יותר אמון באתר העסק שלך, וידוע שברגע שהלקוח מאמין בך, קנית אותו.

 

 מערכת ניהול לקוחות

מערכת ניזולטר של הוסט4יו- מערכת נוחה ויעילה לניהול לקוחות

 

 

מערכת ניהול לקוחות ניתן לבנות בכל אתר, ובכך לשדרג אותו ולהפוך אותו ליותר נוח לגולש ואמין. אנו ב"הוסט4יו" בונים מערכות CRM לניהול לקוחות בכל אתר שתבחרו,אתר תדמיתי, מסחרי או קטלוגי. ניתן לקשר וליצור לך מערכת ניהול הרבה יותר נוחה שגם מדפיסה לך קבלות ומסדרת לך את ההוצאות של כל חודש. מגדילה לך את מעגל הלקוחות ודואג לפרנסה לעסק שלך.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו