חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

מערכת ניהול

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

מערכת ניהול

מערכת ניהול תוכן מספקת כלים להפעלת השלבים אשר מעבירים פריט תוכן במהלך קיומו הדיגיטלי. כל פריט תוכן שאנו מכניסים לאתר עובר מספר שלבים:

1.יצירה- יש ליצור את התכנים על המוצר אוכל דבר שתרצה למכור או לתת לגולש דרך האתר. היצירה יכולה לקחת בין 10 דקות למס' ימים, תלוי באיכות התכנים, ובאיכות כותב התוכן. כמו כן ניתן לשדרג כל תוכן ביצירת תמונות מסביב, קישורים לאתר אחר או לדפים אחרים באתר, או גרפיקה מעניינת לאותו תוכן שתמשוך את עיני הגולשים.

2. עריכה- בדיקת שגיאות כתיב או טעיות בסגנון הכתיבה של אותו תוכן, ליצור כתב זהה וגודל בכל התכנים, עם גרפיקה המתאימה להם, ובעיקר לערוך שוב את התוכן שיהיה מושלם לפני השלב הבא.

3. פרסום- מפרסמים את התוכן לאתר, כדי שיהיה חשוף בעיני כולם, ויוכל  לשימוש בעיני הגולשים, אם זה לקיראה בלבד, או ניסיון למכירת מוצר או תוכן מסוים וכד'..

4. צריכת המידע על ידי הגולש- התוצר הסופי מוגש לקיראה או כל שימוש אחר בשביל שיהיה ניתן לקנות או להכיר במוצר ולפרסם אותו לשאר חבריו של הגולש, באמצעות רשתות חברתיות, או לקנות את המוצר לעצמו, באמצעות מערכת הסליקה במידה ויש באתר.

5. ניהול תוכן וקידום- לאחר שהתוכן עלה, זה הזמן לבדוק כמה קראו אותו, כמה ניכנסו לאתר בסכותו וכמובן להמשיך לקדם ולשווק את האתר בכל דרך שהיא.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו