חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

מערכת ניהול תוכן

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

מערכת ניהול תוכן

מה שמנהל לנו את הגוף זה המערכת שנקראת מוח, כך גם לכל אתר אינטרנט יש מערכת שמנהלת אותו, מה שנקרא מערכת ניהול. מערכת ניהול חכמה נחוצה בכל בניית אתר לעסק בעצם המערכת דואגת לכל מרכיב באתר לפעול בהתאם לרצון בעל האתר. דואגת לכל חלק להיות במקומו, מארגנת את כל התוכן של העסק להיות מסודר בהתאם לדרישות שהכתבנו למערכת מהתחלה, ובעצם לעשות לנו יותר שקט בחיים.

 

 

מערכת ניהול בנויה בצורה של לשוניות, לדוג': כתבות, משווקים, אינדקסים, הכנסת מוצר או כל דרך אחרת שיבחר בעל האתר. כל לשונית מכוונת בהתאם לדרישות, כלומר: לשונית כתבות תכלול מערכת שלמה של כתיבת מאמרים, כולל בחירת גופן, גודל, צבע, כתב בולט, קו תחתון וכל האפשריות שניתן למצוא בכל תוכנת כתיבה. דוגמא נוספת, לשונית הכנסת מוצר, המתאימה לאתרים מסחריים או תדמיתיים שמשווקים מוצרים ללקוח, בלשונית תוכלו למצוא טבלה להכנסת נתונים של המוצר לפי הקטגוריה של המוצר, איך לקשר תמונה של המוצר ולקשר את המוצר למוצרים דומים לו אך שונים ממנו במספר תכונות. מערכת הניהול אמורה לעזור לבעל האתר לתכנן איך האתר יראה, ולדאוג לעדכן אותו כל הזמן ולקדם אותו ברשת האינטרנט.

 

 

מערכת ניהול תוכן מספקת כלים להפעלת השלבים אשר מעבירים פריט תוכן במהלך קיומו הדיגיטלי. כל פריט תוכן שאנו מכניסים לאתר עובר מספר שלבים:

1.יצירה- יש ליצור את התכנים על המוצר אוכל דבר שתרצה למכור או לתת לגולש דרך האתר. היצירה יכולה לקחת בין 10 דקות למס' ימים, תלוי באיכות התכנים, ובאיכות כותב התוכן. כמו כן ניתן לשדרג כל תוכן ביצירת תמונות מסביב, קישורים לאתר אחר או לדפים אחרים באתר, או גרפיקה מעניינת לאותו תוכן שתמשוך את עיני הגולשים.

2. עריכה- בדיקת שגיאות כתיב או טעיות בסגנון הכתיבה של אותו תוכן, ליצור כתב זהה וגודל בכל התכנים, עם גרפיקה המתאימה להם, ובעיקר לערוך שוב את התוכן שיהיה מושלם לפני השלב הבא.

3. פרסום- מפרסמים את התוכן לאתר, כדי שיהיה חשוף בעיני כולם, ויוכל  לשימוש בעיני הגולשים, אם זה לקיראה בלבד, או ניסיון למכירת מוצר או תוכן מסוים וכד'..

4. צריכת המידע על ידי הגולש- התוצר הסופי מוגש לקיראה או כל שימוש אחר בשביל שיהיה ניתן לקנות או להכיר במוצר ולפרסם אותו לשאר חבריו של הגולש, באמצעות רשתות חברתיות, או לקנות את המוצר לעצמו, באמצעות מערכת הסליקה במידה ויש באתר.

5. ניהול תוכן וקידום- לאחר שהתוכן עלה, זה הזמן לבדוק כמה קראו אותו, כמה ניכנסו לאתר בסכותו וכמובן להמשיך לקדם ולשווק את האתר בכל דרך שהיא.

 

 

חשוב מאוד שמערכת הניהול של האתר שלך תהיה מכוונת לקידומו, כיוון שכך היא מכוונת למילות מפתח בתכנים שלך, לקישורים בתוך האתר ומחוצה לו, ואפשריות נוספות שנותנות לאתר שלך להתקדם ולהגיע למנועי חיפוש רבים בכל הרשת.

חברת הוסט4יו בונה מערכות ניהול תוכן, ומערכות ניהול אתר, וגם שניהם יחד, לכל לקוחותינו ברמה גבוהה, אשר עוזרות לאתר להתקדם במנועי החיפוש ולעסק שלך להרוויח. כתיבת התכנים בתוך מערכת הניהול הזו תורמת רבות לקידום האתר, מכוונת ישירות למילות המפתח שבעל האתר רוצה, שממקדת את גוגל בבחירת מילים למנועי החיפוש שלו.

 

 

 דוגמא למערכת ניהול תוכן לאתר e-bicycle אופנים חשמליותמערכת ניהול תוכן

 

 

מערכת ניהול תוכן אתרים (CMS) תאפשר לכם לשלוט באופן מלא בתכנים המתפרסמים באתר, אפשרות לתת הרשאות לעורכים חיצוניים, לקבל תגובות מגולשים והצגה אוטומטית שלהן, עדכונים שוטפים באמצעות RSS ועוד.  מערכת ניהול דואגת לדאגות שלך מהאתר לקטון ולהיות פשוטות וקלות יותר, רק להכניס את התוכן ולדאוג לפרסם אותו במקומות המתאימים באתר..

מערכת הניהול תוכן מארגנת את האתר שלך בצורה נוחה ומקדמת, ונותנת לעסק שלך להרוויח בלי דאגות.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו