חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

מערכת סליקת כרטיסי אשראי

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

מערכת סליקת כרטיסי אשראי

אתם רוצים שהעסק שלכם יצליח, אז בניתם אתר באינטרנט לשיווק העסק, ישנם מספר סוגי אתרים, אבל אם רוצים להרוויח גם מהאתר ולא להתעסק עם לקוחות יותר מידי, ניתן לבנות אתר מסחרי.  כשבונים אתר מסחרי, כל הרעיון שיהיה בו מסחר, כלומר קנייה של המוצרים דרך הרשת. קנייה דרך הרשת מהווה יתרון גדול לעסק, הקנייה מהירה יותר וקלה יותר, ללא צורך של דיבורים עם הלקוח והשכרת עובדים. אם זאת יש גם חסרונות לקנייה ברשת, חוסר אמון בעסק מבחינת הלקוח , אין אפשרות לבדיקה ממשית של המוצר, וזמן רב לצבור אמינות בלקוחות שלך ובמערכת סליקה המותקנת באתר שלך. אך ישנם עוד שיטות לגביית כסף ברשת, לאו דווקא עם אשראי, אך כמו שלזו יש חסרונות ויתרונות, גם להם כך.

 

אפשרות אחת היא גבייה באמצעות הטלפון, הדרך המוכרת כבר שנים, אתה משאיר מספר טלפון שעל הלקוחות להתקשר במידה ורוצים את המוצר, ומחייב אותם בהתאם, אך גם עם כרטיסי אשראי. החסרונות בשיטה זו הם שתצטרך להיות "צמוד" לטלפון כל היום, כדי שלקוחות יוכלו להתקשר ואתה תהיה זמין, אפשר לשים פלאפון נייד וכך לא להיות מוגבלים, אך במידה והלקוח ירצה לקנות, אתה צריך להיות מול מערכת סליקה שתסרוק את כרטיס האשראי ותחייב את הלקוח כדי שתשלח לו במהירות את המוצר שקנה. כמו כן ישנם מספר שעות מוגבל שניתן להתקשר, כי הרי אם הלקוח ירצה לקנות ב4 בבוקר, לא תוכל לענות לו, או להעסיק עוד מישהו ותעבדו 24 שעות, אך זה יעלה עוד כסף, שלא בטוח ייתן הכנסות בסוף. אך היתרון בשיטה זו היא בעצם שבדרך כלל שלקוח מדבר עם מישהו, הוא מרגיש יותר ביטחון וצובר אמון בעסק, כשלא מרמים אותו ובאמת הוא מקבל שירותו אמין כמו שרצה.

 

שיטה נוספת היא שליחת SMS דרך הפלאפון הנייד של הלקוח, שיטה נוחה, אך לא ריווחית ממש, כיוון שהחברות העוסקות בסליקה מסוג זה, דורשות כ60% מהתשלום שהלקוח שילם, וכך יוצא שאתה מקבל מעט כסף. לרוב עסקים המוכרים מוצרים במחיר זול, מתחת ל20 שקל, אולי משתלם להם, כי הם מרשים לעצמם לאבד כסף, אך בכללי זה פחות מומלץ כי בסוף רק מערכות הסליקה מרוויחות ואתה לא. יתרון לשיטה זו היא אפשרות למכירה לקהל יעד מתחת לגיל 16, שלא יכול לקבל כרטיס אשראי ולכן שאר השיטות פסולות מבחינתו, ולכן הכי נוח זה לחייב את הפלאפון, שסביר להניח ההורים משלמים עליו, ולכן גם לילד לא אכפת לבזבז. אם העסק שלך מכוון לבני נוער, שיטה זו תפורה לך, אך זכור שהיא פחות רווחית.

 

אנו ב"הוסט4יו" דוגלים במערכות סליקה של כרטיסי אשראי, כי החסרונות שלהם זה רק זמן, והכול זה עניין של זמן, ייקח זמן עד שיבנו לך את האתר, ייקח זמן עד שתקדם אותו ברשת, ויכנסו אליו הרבה גולשים, וכך גם ייקח זמן עד שלקוחות יצברו בך אמון ויקנו ממך ברשת, אבל כשזה יגיע, אתה באמת תתחיל להרוויח, בלי תשלום גבוה מידי לחברות הסליקה, בלי לשבת סביב הטלפון כל היום, נותן ראש שקט לתפעול העסק, והכסף רק מתחיל להגיע לחשבון הבנק.

סליקה באינטרנט 

אתר אינטרנט לעסקים- אתר EZBZ- המספק שירותי פרסום ושיווק לעסקים בארה"ב לפי תשלום חודשי

 

 

מערכות סליקה לכרטיסי אשראי יש בשפע, אך המוכרות ביותר הם "פייפל" העולמית, ו"טרנזילה" הארצית העבודות כמעט באותו רעיון." פייפל" מוכרת באמצעות אתר "איביי", אשר אתה פותח חשבון באתר של "פייפל" וכך כל האחריות על סליקה נכונה ושמירה על הפרטים של הכרטיס אצל "פייפל", וכך באתרים העובדים עם "פייפל" ניתן לרק לרשום את מספר החשבון שלך ב"פייפל" וכבר האתר דואג להעביר את כל הפרטים ולחייב את הלקוח. החיסרון בשיטה זו ש"פייפל" לקוחים אחוזים די גבוהים מבעלי האתר ולכן לא תמיד משתלם. ההבדל בניהם זה המחיר, "טרנזילה" לוקחת אחוזים פחותים יותר מפייפל.

 

מערכת סליקת כרטיסי אשראי הכרחית בכל אתר מסחרי, אנו ב"הוסט4יו" דואגים לבניית אתר מסחרי איכותי, עם חיבור למערכת הסליקה שיבחר הלקוח, בדרך הנוחה והיעילה יותר לעסק שלו וכמובן הכי משתלמת, כי בסופו של דבר אנחנו עושים את כל זה, בשביל שהעסק ירוויח יותר וישווק יותר, וכך גם בעל האתר יכול לישון בשקט, שהאתר מכניס לו כסף, והוא לא צריך לעשות דבר מעבר לכך.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו