חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

סליקה באינטרנט

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

סליקה באינטרנט

מערכות סליקה באינטרנט הם מערכות אשר מאפשרות ללקוחות שלנו להרוויח באופן מידי מהאתר או פתרון או חלום אשר בנינו להם, אנו יודעים ומכירים היטב את כל מערכות התשלום הקיימות בארץ והקיימות בעולם.

 

רק להסב את אוזניכם מערכות סליקה כמו פייפל , מערכות סליקה כמו אוטוריז , טרנזילה ודומיהם בעזרתן ניתן לגבות מהגולשים שלכם כסף בזמן אמת ובכך האתר עובד עבורכם ולא רק מייצר לכם לידים ומיתוג אלה גם מייצר במקביל כסף . וכך ניתן לבנות חנות אלקטרונית. כמו כן גם ניתן לקחת כסף מאנשים מחו"ל וניתן כך לעשות כסף כאשר אתם בכלל במקום אחר בעולם באמצע חופשה.

 

אנו בהוסט4יו מסוגלים לשלב לכל מערכת ניהול שלנו לפי דרישה - מערכות סליקה לפי רצון הלקוח ולפי הפתרון שהוא צריך. כמו כן אנו משלבים גם באתרים קיימים מערכות סליקה ובניגוד ללא מעט חברות אנו לא מבססים את מערכת הסליקה על קוד פתוח ובכך מונעים חדירה למערכת ושומרים על פרטיות הגולש והלקוח.


מערכות הסליקה שלנו בדרך כלל מתוגברות בנוסף לחיבור מאובטח באינטרנט אשר מאפשר הצפנות מגוונות בהתאם לדרישת הלקוח ובכך נותן שכבה נוספת של הגנה על לקוחותינו.


דוגמא מאתר קופונים שבנינו- אלקפונה. שימוש במערכת סליקה לקניית הקופונים באתר.

             

     מערכת סליקהValid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו