חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

משרד שזמין תמיד

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

משרד שזמין תמיד

כשיש לך עסק, אתה מרגיש שכל רגע נתון אתה צריך להיות שם, ואם לא להיות שם, אז לפחות לדעת מה קורה. הלחץ שדוחק אותך מובן לחלוטין. הרי זה העסק שלך, המון אחריות על הראש, הרבה חוסר ביטחון בעובדים שלך, בעיקר בהתחלה, ופשוט עדיף להיות שם ולפקח על מה שקורה שם.


בעבר, סביר להניח שהיית צריך להיות שם כל הזמן, ולפקח וכך גם לא היו לך חיים מחוץ לעבודה, זמן עם המשפחה, חופשות וכד'.. ולכן היום יש אפשריות מגוונות איך לפקח על העסק שלך וגם לדאוג לזמן משלך מחוץ לעבודה.

 

 

אפשרות אחת היא לשים מצלמות במעגל סגור בכל העסק, וכך לצפות בעובדים מרחוק, לבדוק אותם ואם צריך להעיר להם אז להתקשר, אבל ככה אתה גם לא ממש בחופש, כי אתה כמו תצפיתן, בודק את העסק וכל היום במצלמות. כמו כן לא בכל מקום ניתן למקם את המצלמות לצפייה, ולכן תהיה תקוע בבית מול המצלמות.

 

אפשרות שנייה ויותר נוחה היא לרכוש משרד ויטרואלי, הכוללת בתוכה מיילים לעובדים, מצלמות לעסק, וניהול נוח הישר מהסמאטרפון שלך, בלי בעיה. ניתן לנהל יומן, מזכירה טלפונית, פגישות, והכול דרך האינטרנט, בלי צורך להגיע למשרד לרגע.

 

במשרד ויטרואלי ניתן ליצור תוכנה שכל העובדים יכולים להשתמש בה, אם זה להגיש משמרות לשבוע, להודיע הודעות, להגיש דוח סוף יום וכד'.. והכול נשלח לבעל העסק מיידית.ובנוסף לכך כל הדברים מגובים אוטומטית על גבי השרת כך שאין חשש לאיבוד מסמכים או דוחות. הכל מגובה ולהכל ניתן לגשת בעתיד.

 

 

יש הרבה יתרונות במשרד ויטרואלי:

  1. גיבוי אוטומטי של כל המסמכים והצילומים של העסק, ללא תכורות או התערבות חיצונית
  2. העלויות של רישוי תוכנה פחותות, כי פה דורש תשלום רק על הבנייה, וכל השאר אתה מסתדר בעצמך, בלי עזרה מבחוץ.
  3. עבודה זמינה תמיד, גם בלילה, גם בימים של שביתה, גם בחגים, ובכל זמן נתון. ניתן תמיד להיכנס למערכת ולעדכן מה שצריך.
  4. יכולת עבודה מכל מקום, ובכל זמן. ניתן לעבוד מהבית, מהמסעדה, מהחופשה, מחו"ל, ובכל זמן שתרצה, זה יהיה זמין לך.
  5. חיסכון במשאבי כוח אדם ורכש טכנולוגיות, וגם חיסכון בהשקעה בהדרכת אנשי הצוות. המשרד הויטרואלי עושה הכל במהירות בוחוכמה.
  6. מאבטח מידע ומסמכים סודיים, לא ניתן לגשת אליהם מבלי סיסמא אישית שניתנת לבעל העסק.

 

 משרד ויטרואלי


אנו בחברת "הוסט4יו" בונים משרדים ויטראוליים לעסקים, אשר בנויים על מערכות ניהול נוחות וחכמות, ומאוחסנות על שרתים שלנו. המשרד נוח לתפעול, בטוח וקל לשימוש. מומלץ לכל עסק שמכבד את עצמו, לרכוש משרד ויטרואלי לעסק, ולעשות לעובדים שלו ולו חיים קלים ושקטים, בלי בעיות של מקום, זמן, לחץ והרבה יותר ביטחון בין עובדי העסק.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו