חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

עיצוב אתרי אינטרנט

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

עיצוב אתרי אינטרנט

כשנכנסים לבית חדש של חבר או משפחה, הדדבר הראשון שרואים זה עיצוב הבית בחדרים הראשיים כמו הסלון והמטבח. רושם ראשוני זה ישר משליך על הגרים בבית וישר מסיקים מסקנות חיוביות או שליליות לגבי הדיירים בבית. אותו דבר זה עם אתר אינטרנט. כשנכנסים לאתר, הרושם הראשוני קודם כל הוא העיצוב של האתר, בעיקר בדף הבית. העיצוב משליך את תוצואתיו על בעל העסק ועל איכותו מוצריו או תעסוקתו, ולכן חשוב מאוד להשקיע בעיצוב האתר שלכם.

 

עיצוב האתר נעשה על ידי גרפיקאיות מקצועיות שלומדות את העבודה ויודעות לעבוד עם תוכניות חדשות ומעודכנות. העיצוב נעשה כמובן על ידי בעלת הבית, בעזרת הגרפיקאית. הגרפיקאית מכוונת את בעל העסק לעיצוב המתאים בותר לנושא העסק והאתר, מספרת לו על החידושים והטכנולוגיה שמצליחה בשוק ומכוונת אותו לתוצאה הטובה ביותר לדעת כולם. לאחר סיעור המוחין הזה, הגרפיקאית מתחילה לעבוד על האתר ומציגה טיוטה ראשונית לבעל העסק לאחר כמה ימים.  במידה ואהב ממשיכים ומעבירים למתכנת לבניית האתר סביב העיצוב, ואם לא נעים שינויים בהתאם.

 

עיצוב אתרים זה לא כמו דף ועיפרון, או תמונה שתלויה לכם בסלון. עיצוב אתרים זה התאמה של מבחנה האתר לעיצוב המתאים לו. כל המעניין במדיה האינטרנטית שהכל זז ו"חי" במקום, ולכן ניתן ליצור אובייקטים שזזים, שמתחלפים באובייקטים אחרים, שקופצים למרכז המסך ועוד...

טכנולוגיה זו משכללת את האתר שלכם ויוצרת לו רושם הרבה יותר טוב לקהל הגולשים. טכנולוגיה זו גורמת לאתר שלכם להיראות יותר עכני, חדשני ומעניין, והכי חשוב מקורי מהמתחרים שלכם.

 

הרושם הראשוני של כל דבר משנה, וכך זה גם באינטרנט. כל אתר שתרצו לבנות: אתר מסחרי, אתר תדמיתי, אתר קטלוגי, אתר תוכן ועוד.. גרוש בו עיצוב יפה שמושך את העין. ככל שהעיצוב ימשוך את העין, כך הוא ימשוך את האנשים ויצור לכם מעגל לקוחות רחב ופרנסה טובה לעסק וכמובן לך.

ב"הוסט4יו" דואגים לעיצוב אתרים על ידי גרפיקאיות מקצועיות ומוצלחות, דואגים שבניית האתר שלך תהיה מתאימה לך ועדכנית ביותר וכמובן תוכל לקדם את האתר שלך אצלנו ותוכל להיות מקום ראשון בכל מנועי החיפוש, כמובן במילים המתאימות לעסק שלך.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו