חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

אפליקציות לאייפון

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

אפליקציות לאייפון

ברגע שנכנסו הפלאפונים החכמים לשגרה היומיומית שלנו, ידענו שפתאום אורח החיים שלנו ישתנה. פתאום אנחנו יותר זמינים לאינטרנט, יותר מודעים לחדשות ובזמן, יכולים להיכנס לחשבון בנק שלנו בכל רגע נתון, שולחים הודעות לחברים מכל רחבי העולם בלי לשלם שקל, וכל זה הודות לאפליקציות. האפליקציות יצרו לנו עולם חדש, זמין ונוח, אשר תמיד אצלנו בכיס, ואפשר תמיד להשתמש ולהפעיל אותו.

 

אז מה זה בעצם אפליקציה?

אפליקציה זה נקרא בעברית יישום מחשב. בעצם סוג של תוכנה למחשב, רק שמופעלת לאו דווקא במחשב, אלא בסמארטפונים, אייפדים, טאבלטים ורשתות חברתיות. אפליקציות יכולות להיות בעלות מטרה כללית כמו נגן שירים, או מטרה ספציפית כמו ניהול חשבונות, או יומן עם לוח זמנים. בניית אפליקציה מאוד שונה מתוכנה למחשב ולכן המתכנתים צריכים ללמוד את הבנייה מכיוון אחר.

 

יש מגוון של אפליקציות בפלאפונים החכמים שלנו, אפליקציית ניווט, מציאת אזורי בילוי ואטרקציות, משחקים, הודעות דרך האינטרנט, שיחות וידאו דרך האינטרנט, פייסבוק, טוויטר, משחקי ציור בין חברים ברשת ועוד ועוד.כל אפליקציה משרתת מטרה שונה עם תוכן שונה עד משחקים וניהול יומן אלקטרוני. מטרת האפליקציה היא לגרום לחיי המשתמש להצטמצם אל המכשיר הנייד האחד, ובכך לייעל את הפלאפון החכם שיש בו הכול ולא צריך מכשירים נוספים.

 

כמו שבאינטרנט לכל עסק שרוצה להצליח, יש אתר אינטרנט לעסק, כך זה גם באפליקציות. כל עסק שרוצה להרוויח חייב לדאוג לאפליקציה לאייפון או לאנדרואיד, שישמש סמל לעסק וידאג ללקוחות נוספים לאתר או לחנות. האפליקציה יכולה לבוא בתור משחק, מידע על העסק, אפשרות לשיתוף המידע ברשתות חברתיות וכד'.. מומלץ ליצור פעילות מסוימת סביב העסק באפליקציה, כדי שימשוך כמה שיותר לקוחות מהגילאים שאתם רוצים.

 

ישנם אפליקציות גם לרשתות חברתיות כמו פייסבוק, אשר ניתנות כמו משחק לגולשים ומאחורי המשחק יש מסר שמחבר את הגולש לאתר של העסק. האפליקציה יותר משודרגת מדף רגיל, ומעניינת. מושכת יותר את העיניים מעיצוב שונה וגרפיקה אחרת. יש בה יותר אפשריות למשחק, שיתוף, בחירה ושינויים באפליקציה שלא ניתנים בדפים רגילים של פייסבוק ולכן זה "מייקר" יותר את השם של העסק והופך אותו למותג ברחבי הרשת.

 

כמו שציינו בניית אפליקציה היא לא כמו תוכנה רגילה ולכן דורש יותר זמן לפיתוח שלה. אנו בחברה "הוסט4יו" מפתחים אפליקציות לסמארטפונים ולרשתות חברתיות. דואגים ליצור עיצוב מתאים ואפשריות מעניינות שמושכות את הגולשים לאפליקציה, בהתאם למוצרי העסק או המטרה שלו. האפליקציות נבנות על מערכות הניהול נוחות ובטיחותיות, ברמה גבוהה מאוד. מאוד מומלץ לבעל עסק ליצור אפליקציה ברשת החברתית או לפלאפון החכם ולקשר אותה לאתר העסק שלו, זה מקדם, מפיץ את העסק יותר טוב ומביא יותר לקוחות.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו