חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

אפליקציות לפייסבוק

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

אפליקציות לפייסבוק

יש אומרים שברגע שפייסבוק נכנסו לחיינו, לא רק שונו כל הרשתות החברתיות בעקבותיה, אלא גם החיים החברתיים. ומה שנכון- נכון, ניתן לראות היום אנשים החל מגיל 10 ועד אפילו 70 מסתובבים עם הסמארטפון ביד או בבית עם המחשב ונכנסים לא רק מידי יום, אלא מידי שעה לפייסבוק כדי להתעדכן ולקרוא דברים חדשים על חבריהם. הפייסבוק תפס תאוצה חזקה ולא רק בסטאטוסים והמידע על החברים שלכם, אלא גם במשחקים ואפליקציות חדשות בתוך הרשת עצמה. הכרנו עד עכשיו רק אפליקציות לאייפון, אך היום גם ניתן ליצור אפליקציות לרשתות חברתיות.

 

האפליקציות ברשתות החברתיות, או אפשר לומר בעיקר בפייסבוק הפכו ללהיט בשנה האחרונה. כל חברה שמחשיבה את עצמה יוצרת לעצמה אפליקציה עם משחק מעניין בהקשר למוצריה, או מבצע או תחרות מעניית שניתן באמצעות האפליקציה להכניס פרטים על אותו אדם, ובכך להשתתף בתחרות או במבצע.

 

 

היום לא מספיק רק משתמש, או דף עסק, כדאי מאוד ליצור אפליקציה סביב העסק שלך וליצור יותר עניין סביבו.

האפליקציה נותנת יותר "צבע" לדף העסק, מעשירה אותו בתכנים נוספים ומגדילה את כמות הגולשים הנכנסים לאותו דף, ובסופו של דבר- לקוחות של העסק.

כמו כן האפליקציה מגיעה לקהל יעד נוסף ושונה בהתאם לתכנים שאתם שמים שם. לדוגמא: אתר של מוצרי ניקיון יכול לשים מכונות ניקיון שמנקות ואזורים מלוכלכים וליצור משחק לילדים , לנקות את האזור המלוכלך. כמובן שהילדים לא קונים את המכונות האלה בסופו של דבר, אבל שהילד רואה את הלוגו של החברה, ובסופו של דבר מסתובב עם אימו בקניות, אומר לה לקנות, והכל משפיע בסופו של דבר. דוגמא נוספת היא תחרות, למשל חברת תיירות יכולה ליצור הגרלת כרטיסים ליעד כלשהו במידה ומשאירים פרטים באפליקצייה, וכך זה ביטחוני יותר, כי אי אפשר להשאיר בדף העסק כי אז כולם רואים, ולשלוח הודעה לעסק זה לא נראה טוב, ולכן יוצרים אפליקציה שבה ניתן לבשאיר פרטים וכך להירשם לתחרות. כלל הגולשים שישאירו פרטים, יהפכו ללקוחות פוטנציאלים שלכם לעתיד, וניתן לעדכן אותם במבצעים חדשים וכך להגדיל את מעגל הלקוחות.

 

 

אפליקציות היום הם סיפור גדול אך משתלם, ומומלץ לכל עסק שרוצה להרוויח.

אנו ב"הוסט4יו" יוצרים אפליקציות לרשתות חברתיות ובעיקר יש לנו ניסיון עם פייסבוק. האפליקציות שלנו נבנות בצורה נכונה ויעילה, בהתאם לדרישות הלקוח. אנו מאמינים שאפליקציה בפייסבוק תורמת רבות לעסק ומגדילה את מעגל לקוחות פי 2, בכך שהיא מגיעה למגוון לקוחות מכל הסוגים. כמו כן אפליקציות  מאוד עוזרות לקידום האתר שלכם ומשפרות את דירוגו בגוגל.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו