חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

אפליקציות מגניבות לאנדרואיד

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

אפליקציות מגניבות לאנדרואיד

אפליקציות מגניבות לאנדרואיד

אפליקציות מגניבות לאנדרואיד תמיד עושות לנו טוב על הלב.                                                                                                                             

האנדרואיד כבר מזמן חצה את הגבול מטלפון נייד משוכלל למחשב נייד הנכנס לכל כיס של מכנסיים או ארנק. יתרה מזאת, אנו מתייחסים אליו כמו בן טיפוחים מפונק , מאבזרים אותו בכל כיסוי אופנתי ודואגים לו לאפליקציות מגניבות שלא יביישו את המוניטין של המכשיר הנכסף שבידינו. ובצדק!    למזלנו הטוב, היצע האפליקציות מדהים, ידידותי לכיס וגם למשתמש.

אמרנו כבר כמה אנחנו אוהבים אפליקציות מגניבות לאנדרואיד?        


אמרנו! אז כפי שצוין לעיל, ההיצע מדהים ומפנק לאין ערוך. כמו שקית חטיפים גדושה בכל טוב המזמינה את היד לקחת, ואת הפה לטעום.     

לפניכם מבחר קטן ואיכותי של אפליקציות מגניבות לאנדרואיד. האפליקציות חינמיות וקלות לתפעול והורדה.

תיהנו :)  

1.  Airdroid- אפליקציה לאנדרואיד בחינם, המאפשרת לכם לנהל את האנדרואיד דרך המחשב. הסמארטפון נשאר תמיד איתכם גם כשהוא רחוק!

איך זה עובד? מחברים את האנדרואיד והמחשב לאותה רשת אלחוטית. ניהול האנדרואיד מהמחשב מתבצע דרך דפדפן השייך לרשת אלחוטית שבחרנו וכך ניתן להעביר קבצים, להעתיק, לגזור ובעצם לעשות מה שבא לנו.מתקינים את האפליקציה, לוחצים  Srart ומופיעה מיד כתובת URL שאותה צריך להעתיק למחשב. כך מנהלים את האנדרואיד בשלט רחוק.אז גם אם הבוס שלכם נועל את האנדרואיד שלכם בארון רחוק מכם- אין שום בעיה. המכשיר בידיכם :)  

אפליקציות לאנדרואיד בחינם2. Cartoon Camera- אפליקציה מגניבה לאנדרואיד המאפשרת צילום תמונות וסרטונים והפיכתם לאנימציה באופן מיידי! ללא עריכה! העריכה מתבצעת תוך כדי צילום.  חלום ילדות שמתגשם- לחיות בעולם מצויר.

איך זה עובד? האפליקציה חינמית, זמינה וקלה להורדה מכל מקום. פשוט מורידים, בוחרים פילטר ומצלמים בכיף! 

פיתוח אפליקציה אנדרואיד

3. Can You Drive?- נגד ינשופים! אפליקציה לאנדרואיד בחינם וגם ישראלית, שאומרת לנו אם אנחנו יכולים לנהוג אחרי ששתינו אלכוהול, ואם אין אנו יכולים לנהוג- היא אומרת מתי נוכל.

איך זה עובד? האפליקציה מכילה Database של משקאות, מתאימה את עצמה לחוק במדינה בה מופעלת, כך שהיא גם מבוססת מיקום, וכן ניתן להוסיף משקאות שלא מופיעים במאגר כמו קוקטיילים וכו' והיא מחשבת את אחוזי האלכוהול. התוצאות של רמת השיכרות מחושבות לפי נוסחאות מתמטיות. בהצלחה וזהירות :) 

 

4. Opera- אפליקציה לאנדרואיד בחינם שהיא למעשה דפדפן הכי ידידותי למשתמש.

איך זה עובד? ניתן להוריד את הדפדפן בקלות מהפלייסטור. זהו דפדפן מועדף על בעלי אנדרואיד רבים והוא הולך וצובר תאוצה. רבים רואים אותו כמועמד ראוי מול הכרום. שווה שווה שווה :)

5.My Sister- נתקעתם בלי בייביסיטר? לא עוד! אפליקציה חינמית וישראלית שנותנת לכם להירגע. מהיום גם למצוא בייביסיטר זה קל.

איך זה עובד? האפליקציה מוצאת שמרטפים פנויים באיזור מגוריכם ומספקת חוות דעת עליהם מהורים ששכרו את שירותם ואת הנתונים שלהם. גם השמרטפים עצמם יכולים להירשם לאפליקציה וכך לפרסם את עצמם.

מהיום הילדים שלכם יכולים לישון בשקט :)   אפליקציות מומלצות לאנדרואיד


היצע האפליקציות והשירותים גדול. לעיתים מבלבל. 


הוסט4יו עושים סדר.

הוסט4יו, מעבר לכלל השירותים הנמצאים בארסנל הרחב שמספקת, תפקידה לעזור, לפתח, לבנות, לייעץ ולהוביל אתכם למקום הגבוה ביותר ובביטחה.  

הוסט4יו- הדרך המובטחת לפיסגה :)                      

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו