חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

פיתוח אפליקציה

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

פיתוח אפליקציה

אם היו שואלים אתכם לפני עשרים שנה מזה אפליקציה, אולי מעטים היו עונים על השאלה נכון, אך היום גם ילד בן 6 יודע מזה אפליקציה, איך מורידים אפליקציה, מהם האפליקציות הכי שוות וכמובן אילו אפליקציות בחינם.

 

היום, עולם פיתוח האפליקציה הפך לעולם במלואו, שבתוכו ישנם אפילו תתי נושאים שונים ושיוך אפליקציה לנושא ולתיכנות שבה.

 

פיתוח אפליקציה לא אמור להיות כל כך קשה, אך לא כל כך קל. קודם צריך להחליט לאיזה מכשיר זה מותאם, למכשיר תומך IOS   (אייפון) או מכשיר אנדרואיד (גלאקסי, סוני אריקסון וכד'..) כל אחד עם האפליקציות המתאימות לו.

לאחר מכן צריך לחשוב מהי מטרת האפליקציה?

 

אם האפליקציה מיועדת לפרסום, ניתן לפתח אותה בהתאם ולהכניס באפליקציה דפים מלאי תוכן הנוגעים במוצר או בחברה, להכניס קישורים לאתר האינטרנט של החברה וכד'..

 

אם האפליקציה מיועדת למכירת מוצרים, צריך לתכנת אותה בהתאם ולהכניס מערכת סליקת כרטיסי אשראי, דפי מוצרים, תמונות, קישורים לאתר וכד'..

 

אם האפליקציה היא עזרה לציבור ונתינת ידע לקהל הרחב כמו חדשות, מידע על טיולים, טרמפים, העברת חומרי לימוד וכו'.. ניתן ליצור משחק או צ'אט בין המשתמשים (כמו באפליקציה weze ) כמו כן, אם האפליקציה חינמית, מומלץ ליצור אזור לפרסומות, אשר יממן את האפליקציה בדרך כלשהי.

 

אם האפליקציה היא משחק המקשר לאתר משחקים גדול, מפתחים את האפליקציה בהתאם לקהל המיועד לו המשחק, נוער או למבוגרים. שמים אזור שיווק, אזור קישור לאתר וכד'..

 

ברגע שהוחלט איזה תוכנת אפליקציה ולאיזה מטרה, כעת ניתן להתחיל לפתח אותה.

       פיתוח אפליקציות                 פיתוח אפליקציה

 

 

הוסט4יו מיומנים בפיתוח אפליקציה מכל הסוגים ומבכל הסגנונות. פיתוח אפליקציה הוא תחום רחב, ולנו יש המון ידע וניסיון בתחום.

דוגמא לאפליקציה שפיתחנו: EZBZ  היא אפליקציה הנועדה לשווק את האתר של EZBZ. זהו אתר המשווק חברות עסקים בארה"ב. האתר מקנה לגולש ידע בהמצאות העסק, גישה טלפונית ומייל לעסק ובלי בעיה, ואפילו מפה עם GPS המכוונת אותך הישר מהפלאפון לבית העסק המבוקש. האפליקציה פותחה לשם פרסום האתר באינטרנט ולשם עזרה לקהל הרחב למציאת עסקים בקלות ובנוחות .

רוצים לפתח אפליקציה לעסק שלכם, הגעתם למקום הנכון, צרו קשר ונוכל להתאים את האפליקציה הנוחה והמושלמת עבור העסק שלכם.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו