חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

פיתוח אפליקציה אנדרואיד

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

פיתוח אפליקציה אנדרואיד

 

פיתוח אפליקציה למערכת ההפעלה אנדרויד הינה כיום בין הנפוצות בשוק פיתוח התוכנה בארץ ובעולם. כיום מספר המכשירים המשתמשים במערכת הפעלה אנדרויד לא יורד מ- 60% מכלל מכשירי הmobile הקיימים. חשוב לציין מערכת ההפעלה הזו הינה חינמית ואופן סורס, כך שהתפעול והגמישות שלה הינה בין המפותחות ביותר שהומצאו עד כה.

פיתוח תוכנה לאנדרויד הינו תהליך די מורכב ודורש אפיון ובדיקות היתכנות רציניות מאוד על מנת לא לטעות בשלבי הפיתוח של המערכת.  כמו כן חשוב לציין שישנם אין ספור שימושים למערכת הפעלה אנדרויד, היא משולבת בפקסים , במכוניות , במטוסים , במכשירים חשמליים למטבח , לסלון , טלויזיות ועוד.

 

 

פיתוח אפליקציה לאנדרויד למה לי ? 

1. פיתוח אפליקציה לאנדרויד מאפשרת קשר רציף ואיכותי עם קהל היעד של העסק שלך.

2. פיתוח אפליקציה לאנדרויד כיום היא שניה כסמל סטטוס למודעות התדמית של העסק שלך.

3. כל מוצר או שירות וכדומה שהעסק מספק בעזרת פיתוח יעיל לאנדרויד ניתן להקל תהליכים , לזרז אותם ולעלות מהותית בהכנסות.

4. גוגל מחזיקה חנות דיגטלית למכירת אפליקציות לאנדרויד המונה כיום מאות אלפי אפליקציות לא פחות מחברת אפל המפורסמת.

5. פיתוח לאנדרויד כמעט ולא בא עם הגבלות ניתן לעשות הכל עם אנדרויד פונקציונאליות שאולי לא תיהיה קיימת במכשירי אפל.

 

 

 קצת מידע על מערכת הפעלה אנדרויד :

מערכת ההפעלה הזו קיימת בהמון וריאציות. המוכרת ביותר מהם זו סביבת פיתוח שקוראים לה ANDROID SDK . במקביל קיימות המון ספריות ושימושים נוספים הנכתבו סביב או במקביל לפיתוח הכללי של גוגל . חשוב לציין שהמערכת מבוססת על שפת מקור מאוד מוכרת בשם JAVA אך לא מחייב לכתוב הכל בסביבתה.

אחד היתרונות הבולטים של מערכת ההפעלה אנדרויד ופיתוח אפליקציה לאנדרויד הינה חוסר המגבלות שגוגל מציבה עבור המפתחים וקהל לקוחותיה , לדוגמא בפיתוח מוצר לאפל ישנם המון הסתגיות אשר לא מאפשרות לפעמיים רעיונות מדליקים אך לא אפשריים עקב חסימות והגבלות של חברת אפל לאפליקציות לאייפון לדוגמא שליטה בשיחות. לעומת זאת בגוגל השאירו את המערכת פתוחה לשימוש כללי ומאפשרת שליטה כמעט מלאה על כל ישומי המכשיר כולל השיחות שבו. כמו כן עקב העובדה שהמערכת הינה חינמית ופתוחה, הרבה חברות גדולות כגון סאמסונג , סוני , היטק ועוד מאמצות את המערכת וכותבות מערכות הפעלה דומות אך שונות בהתאם לצרכים שלהם. מצד אחד זה יתרון ומצד שני זה גם קצת חסרון עקב כל ההתאמות ומגוון המוצרים שקיימים נוצרים בעיות וכדומה אשר ניתנות לפתרון, אך זה פשוט יקח יותר זמן בדיקות , היתכנות והגדרת יעדים ברורים יותר מאשר משפחת אפל הסגורה ומבעלת מגוון מוצרים צר מאוד יחסית למשפחת אנדרויד.

 

 

בגדול פיתוח אפליקציה אנדרויד הינו הצעד הראשון שעושים תלוי בקהל היעד של העסק שלך . לדוגמא עם הכיוון הוא מאוד כללי ועממי אז אנדרויד יהיה יותר קל לפריסה. אך עם הלקוחות ויעד האפליקציה הינו יותר לכיוון יוקרתי , סביר להניח שאפל זה הפיתוח הראשון שכדי לעשות , לא חס וחלילה שאני מזלזל לרגע בבן אדם כזה או אחר אך זאת הברירה הטבעית בעולם ולא ניתן להתעלם ממנה.

 

 

פיתוח אפליקציות לאנדרויד יכולות להתבצע בכל מיני צורות פיתוח בדומה למשפחת איפון - שפת האם של אנדרויד הינה JAVA ANDROID SDK אך כמובן ניתן גם לפתח עם הרבה יותר גמישות ורמת היתכנות בעזרת פונגאפ.  כל נושא הHTML5 מאוד מפותח וכמעט ואינו מוגבל באנדרויד מאשר משפחת אפל שחוסמת העלאת קבצים , פלאש ועוד , מכשירי ומוצרי אפל הינם מאוד מוגבלים ולמעט תוספים כגון רמקולים וכדומה אפל לא מאפשרת יצור של שום דבר שהיא לא שמה עליו את ידה , לעומת זאת חברת גוגל מאפשרת כניסה ללא הגבלות לשוק.

 

 

צפי עתידי - לאיפה אנחנו הולכים פיתוח לאנדרויד או פיתוח לאייפון -

חשוב לציין שזו רק התחושה שלי , לא מבוססת אך לא מעט על הידע הרחב שלי בתחום על ידי פיתוחים שאנו מבצעים וביצענו ללקוחות.  להערכתי בעוד בערך עד 5 שנים מכסת מכשירי אנדרויד בעולם תיהיה הרוב המוחץ ( שימו לב לסאמסונג אשר מפתחת כבר למעלה מעשר מכשירים סביב אנדרויד ויותר מזה כל אחד ואחד מהמכשירים האלו בהתאם לזמנו השיג תוצאות הרבה יותר גבוהה מרשימת המוצרים המקבילים של חברת אפל)  ניתן לראות מגמה כללית בעולם לפתוח את הקוד שלך , הרי שימו לב לחברה "חלונות" של ביל גייטס אשר מאז הקמתה היתה סגורה בהמון דרכים והיום שינתה את המגמה שלה לקוד פתוח וחופשי ואפילו הכניסה את זה למערכת ההפעלה של הוינדוס פון. כמו כן לא ניתן להתעלם מכמות הזרועות שיש לחברת העל גוגל , כיום גוגל נמצאת כמעט בכל מקום , אין זירה טכנולוגית שהיא לא שחקן חזק ויותר מזה אולי אפילו שחקן mobile, שימו לב לחברת פייסבוק אשר אימצה רעיונות ויכולות פיתוח חופשיות שמאוד דומים לחברת גוגל.

 

 

ישנם כמו שאומרים אלפי הצדקות אבל יש בעיה אחת - לא שמעתי או ראיתי אף פעם משהו ממתין שבוע ימים ליד חנות כלשהיא בכדי להיות הראשון בעירו שמשיג מכשיר מסוג כלשהו וזה בנתיים קרה לא מעט פעמיים עם חברת אפל , למרות כל ההצדקות הדי מבוססות שלי עדיין ישנה הסתייגות קלה של לאן הדברים וכיוון הרוח ילך , אבל כמו שאומרים ריכוזיות תמיד תנצח למי שמכיר את סיפור הענפים - ענף אחד נשבר, אך מספר ענפים מאוחדים ביחד לא ישברו לעולם, שלשם כך גוגל גוברים ואיתה גוברים המון חברות ענקיות כמו חלונות , אורקל , זן , ועוד המון חברות נפלאות שעושות לנו את החיים קלים יותר , נעימים יותר ומפנים לנו יותר זמן לדברים הבאמת חשובים בחיים - אושר .

 

 

אז בנימה זו ניתן להבין מה אני אוהב יותר , אך לא ניתן להתעלם מהעובדות בשטח והלך הרוח של אנשי העולם כי בסופו של היום זאת לא הטכנולוגיה שעושה את ההבדל זה האנשים שמאחוריה.

 

 

נשמח לשמוע אותכם , תשאירו לנו פרטים , תשאלו שאלות , תחקרו , כי לכל שאלה יש תשובה ובדרך כלל הרבה יותר משתיים בתודה מראש צוות QPASS HOST4YOU

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו