חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

פלייליסט- מוסיקה ללא הפסקה

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

פלייליסט- מוסיקה ללא הפסקה

בשנים האחרונות התקדם אתר יוטיוב, ושכלל את המערכת שלו ויצר אפשרות ליצירת פלייליסט. רשימה של שירים שאתה אוהב, לבחירתך, ובכך ליצור רצף של שירים אחד אחרי השני, ולשמוע את השירים שאתה אוהב לשמוע. אך מה לעשות, גם יוטיוב צריך להתפרנס מהתכנים חינם שהוא נותן, ולכן הוא מכניס פרסומות שקטות ולעיתים גם מרעישות בין השירים, או על השירים. גם אנחנו סבלנו מאותו הפסקה מעצבנת שעוצרים את הפלייליסט באמצע בשביל לשמוע פרסומת של 10 שניות, ולכן מצאנו את הפיתרון המושלם.

 

הוסט4יו יצרה מערכת יוטיוב משודרגת, המערכת יוצרת לך פלייליסט בלי הפרסומות הרועשות. נשארו עדיין הפרסומות השקטות, שאפשר להוריד ברגע שעולות, אך הפרסומות בין שיר לשיר כבר לא יופיעו! לא עוד הפסקת הפלייליסט באמצע!

 

באתר שלנו תוכלו למצוא את אפשרות זו בקטגוריה המתאימה, ולהשתמש זו בחינם!  בשביל להשתמש בפלייליסט שלנו ניתן לעשות מספר דברים:

 

  1. להכניס אימייל וסיסמא משלכם, ובכך ליצור פלייליסט משלכם, עם השירים שלכם. גם ניתן ליצור מספר פלייליסטים, לפי קטגוריה של סגנון השירים, או שירים שקטים או רועשים. כשאתה מחובר למערכת שלנו, אתה יכול לנהל לעצמך את הפלייליסט ולהכניס מה שבא לך.

  2. ניתן לא להירשם, ולשמוע את הפליליסטים ששאר המשתמשים הכניסו ולהשתמש בהם בהתאם.

 

כמו כן ניתן לשתף את הדף שלכם בפייסבוק בפלייליסט ולשתף את החברים שלכם בפלייליסט שיצרתם.

 

מוסיקה בלי הפסקה- פליליסט 

הפליליסט באתר "הוסט4יו"- תוכלו לבחור איזה מוסיקה שבא לכם- מוסיקה בלי הפסקה!

 

בנוסף להורדת הפרסומות המעצבנות, יצרנו עוד משהו לנוחיותכם, ברגע שאתם מחפשים שיר אחר להוסיף לרשימה, עדיין מתנגן השיר שלכם, עד שתעבירו לשיר אחר. לעומת היוטיוב שמעביר אותך לדף חיפוש בין שיר לשיר וכך קוטע את רצף השירים. אפשרות זו גורמת לרצף שירים רציף ונוח בלי שינויים בשמיעה שלכם.

 

במידה ואתם משתמשים קבועים בפלייליסט של יוטיוב וגם אם לא, אנו ממליצים לכם להשתמש במערכת הזו, היא יוצרת רצף שירים שאתם אוהבים, בלי הפסקת פרסומות, ובלי הפסקת דף חיפוש. פשוט לשמוע כמו שאתם אוהבים את המוסיקה שלכם בלי הפסקה!

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו