חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

פיתרונות

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

פיתרונות

 

למילה "פתרון" יש מספר פירושים: אחד הוא מציאת תשובה לבעיות בתחומי המדע וכיוצא מזה, אשר מזכיר יותר פתרון בשיעורים בביה"ס ועזרה להגי לתשובה הנכונה. הפירוש השני הוא מתן תשובה, הסבר, פירוש ופיענוח, שזה נוגע יותר לכלל הםיתרנות בעולם, כמו : פיתרון לחלומות, פיתרון לקשיים בזוגיות, פיתרון לבעיות כלכליות, או פיתרון לאינטרנט ומחשבים. בעתבה הקרובה נדבר על פיתרונות לאינטרנט וכיוצא מזה.

 

פיתרונות לאינטרנט יכולים להתפרש כמספר תחומים, הרי ידוע שהאינטרנט הוא עולם רחב מאוד ויש בו מיליון דברים, וכשצריך פיתרון למשהו באינטרנט, צריך להיות ממוקדים.

 

פיתרון לפרסום באינטרנט- יש מערכת דפי נחיתה לשיווק המוצרים או העסק, בניית אתר לעסק כדי לשווק אותם וכמובן קידום אתר כדי לקדם את האתר בגוגל וכך כולם יהיו חשופים לעסק שלך ולמה שמתרחש בו.

 

פיתרון לניהול העסק כמו שצריך- מערכת ניהול ללקוחות, מערכת ניהול לחשבוניות, מערכת ניהול לניוזלטר, משרד וירטואלי שכולל בתוכו ניהול משרד מרחוק.

 

פיתרון לגיבוי התכנים באתר העסק- שרתים ואחסון אתרים על גבי חוות שרתים מסודרת.

 

פיתרון לקניות באינטרנט- מערכת סליקה מתקדמת שסולקת את כרטיסי האשראי בצורה בטוחה וחכמה, בלי דאגות של בעל העסק. הגדלת הרווחים ומכירות רבות יותר הישר מהאינטרנט.

 

                    פיתרונות 

                                              בניית אתר "macman" על ידי הוסט4יו 

 פיתרונות יש לכל דבר בעולם, אבל בשביל להגיע לפיתרון המתאים עבורך, עליך להתייעץ עם האנשים שיודעים לפתור אותם. צרו קשר ונפתור יחדיו את הקשיים שלכם.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו