חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

מה ההבדל בין מדיה לאינטרנט

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

מה ההבדל בין מדיה לאינטרנט


מדיה, זה שם כוללני כזה, שאי אפשר באמת לדעת על מה מדובר: על אמצעים לאחסון נתונים, על אמצעים לתקשורת המונים, או מדיה דיגיטלית שמראה תמונות, סרטים ומוזיקה על מערכת בידורית ממחושבת כמו MP3 או MP4.  ובכלל מדיה זה כולל את כל כלי התקשורת הקיימים: טלוויזיה, רדיו, שילוט, אינטרנט וכו'..

 

בעבר בשביל לאחסן נתונים, או לפרסם משהו היינו צריכים לכתוב או לחרוט על משהו כדי שזה ישמר. היום ניתן להקליט, אם מדובר בטלוויזיה, או לאחסן על שרתים אם מדובר באתרי אינטרנט, או בכלל לשמור על המחשב, ולגבות בכל מיני דיסקים, דיסק און קי, כונן נייד וכו'..

 

האינטרנט, כחלק מהאחסון, יכול לשמור עליו כמות נתונים, כמעט בלתי מוגבלת, אם יש לכם את כמות הזיכרון המתאים. כמו כן האינטרנט מקשר בין מיליארדי מחשבים בכל העולם, כך שניתן לגבות את הנתונים גם אצל אחרים וכך זה מוריד את האחריות על הנתונים מהבן אדם היחיד.  כמות הידע העצומה שיש באינטרנט , באמצעות דפי ואתרי האינטרנט, גורמת למסחר גדול שמתרחש סביבה וזהו גורם משמעותי להתפתחות הזירה הכלכלית והתרבותית בעולם.

 

לאינטרנט יש שימושים רבים שניתן לבצע בעזרתו: גלישה באתרים, דואר אלקטרוני, רשתות חברתיות, פורמים, קבוצות דיון, NTP (מאפשר סנכרון שעון בין מדינות), צ'אטים, מסרים מיידים מהמחשב לפלאפון וההפך (כמו סקייפ), לשתף קבצים ונתונים, לחבור לקהילות או ליצור אותם, להכיר חברים חדשים, ואפילו שאר המדיה נכנסה לאינטרנט, כמו טלוויזיה ורדיו.

 

אפשריות אלה נתנו לאינטרנט אפשריות תקשורת מגוונות:

-          תקשורת אחד מול רבים- אשר נותנת אפשרות לבן אדם היחיד לדבר עם קבוצה של אנשים בו זמנית, אך רק שהוא מדבר ומעביר את המסר, כמו בתוכניות של בתי ספר, בו מועברים שיעורים באינטרנט, או הרצאה של מרצה לתלמידיו.

-          תקשורת רבים מול רבים- אשר ניתן לנהל ישיבה באינטרנט עם אנשים ממקומות רחוקים או מדינות אחרות, לראות אותם ולדבר איתם ביחד. כמו כן גם הצ'אט מאפשר גישה זו, לשיחת ועידה או שיחה אישית.

-          פורומים ורשתות חברתיות- מאפשרים את 2 הגישות ואילו גם מאפשרים לעלות תכנים ולשתף קבצים, מה שמאפשר גישה יותר נוחה לקהל האנשים.

 

מי זוכר את זה, כשקיבלנו עבודת כיתה לחבר חיבור על פילוסוף ידוע או על היסטוריה, חזרנו הביתה ופתחנו את האנציקלופדיה הכבדה, והתחלנו להעתיק את מה שרשום. היום זה הרבה יותר פשוט, נכנסים לאינטרנט, הולכים למנוע החיפוש האהוב עלינו ומחפשים בקלות, ואפילו מקבלים הרבה יותר "אנציקלופדיות", ויותר מידע מכמה כיוונים. היום האינטרנט מעשיר אותך ונותן לך אפשריות לקרוא ולדעת על כל מה שרצית לדעת.

 

אז מה ההבדל בין מדיה לאינטרנט? זה שבדרך כלל אנחנו כוללים את האינטרנט במדיה, אבל לדעתי אפשר לשנות את המושג ולכלול את המדיה באינטרנט, כי כל המדיה שאתה רוצה וצריך נמצאים באינטרנט, החל מחדשות, פרסומות ומידע ועד משחקים ותקשורת לשעות הפנאי.  

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו