חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

פרסום בפייסבוק

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

פרסום בפייסבוק

היום אין אחד בעולם שלא יודע מה זה "פייסבוק", גם המבוגרים, גם הילדים וכמובן גם מי שבאמצע... הרשת החברתית "פייסבוק" תפסה תאוצה מטורפת ולא יורדת מהגל כבר שנים רצופות.

הרשת שהתחילה בתור רשת חברתית לסטודנטים באוניברסיטה אחת בבוסטון והתקדמה למאות מכללות ברחבי ארה"ב, היום הרשת החברתית הכי מתקדמת ופופולרית בעולם, ומחוברת לכולם.

היום- אם אין לך פייסבוק- אתה לא קיים, אתה לא בעניינים, אתה לא חלק מהקהילה שלך ולכן היום גם פייסבוק נכלל חלק מהתקשורת הסובבת אותנו וכמובן גם בתחום הפרסום.


 

נפוץ מאוד ברשת החברתית "פייסבוק" לפתוח דף PAGE לעודד שיווק ופרסום לעסק. ניתן לפתוח למגוון תחומים: חברה גדולה, ארגון או עמותה, עסק מקומי וקטן, מוצר לשיווק, בידור, אמן או להקה שמעריצים או סתם דף לקהילה שבוחרת להתמקד במשהו מסויים.

בדף ניתן לפרט פרטים בקצרה ובאריכות על המוצר/ עסק, ניתן להוסיף לינקים לאתר הבית ברשת, ניתן להוסיף תמונות ולהפיק דף פרסום גדול ברשת.קידום אתרים באינטרנט משולבים היום גם ברשתות חברתיות,גוגל מאוד מעריך את הקידום ברשת החברתית וככל שהרשת יותר פופולרית כך גוגל מעלה אתה אתר למקום טוב יותר באינדקס שלו.  פרסום אתר ברשת החברתית פייסבוק מעלה את מקום האתר בגוגל במהירות.


היתרון הנוסף שיש בפייסבוק הוא הלייקים. ככל שיש יותר לייקים לדף, כך פייסבוק משווק את הדף ומפרסם אותו יותר למשתמשים בפייסבוק. כמובן שניתן גם ליצור מודעה AD שמשלמים עליה פר קליק והוא יכולה לקדם בנוסף את הדף ואת אתר האינטרנט של העסק.איך משיגים לייקים???

קודם כל, נעזרים בחברים, הרי בשביל מה הם פה, כדי לפרגן. ניתן לשלוח בקשות ללייק לדף לכל רשימת החברים בפייסבוק שלכם, וכמובן גם לבקש אישית בהודעה שיעשו לייק ויפרגנו.

שנית, העלאת תמונות ופוסטים מידי יום מעלה את המודעות בדף והמודעות של האנשים לתת לייק לדף, וכך גם לתת לייק לאחרים, מעוררת את החשק לאחרים לתת לך לייק בחזרה. ישנם קבוצות בפייסבוק שנועדו אך ורק לפרגון הדדי לדפים שנותנים לך לייק ואתה מחזיר להם לייק בחזרה וכך מעלים יחדיו את כמות הלייקים בדף.

בנוסף לכך, יש אפשרות לקנות לייקים בסכום מסוים, וכך להגיע ל1000 לייקים בלי בעיה. אך כמובן זה תלוי בתקציב ובמימון העסק שלכם והנכונות להשקיע בפרסום בפייסבוק.


                               פרסום בפייסבוק

                                             פרסום בפייסבוק- גם באפליקציה

לסיכום, קידום אתרים ופרסום אתרים בחינם ניתן למצוא בכל מקום, השאלה כמה יש לכם זמן להשקיע בעסק שלכם מבחינת הפרסום והיכולת לשבת על האינטרנט ולדאוג שהאתר יתקדם למקום מסוים.

הוסט4יו דואגים לקידום אתרים איכותי, גם ברשתות חברתיות, כדי שתוכלו לנוח בשקט ולראות את הפרסום על העסק שלכם פורח ומתקדם יפה ב"סולם גוגל". צרו קשר ונדאג לכם לכל מה שתרצו.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו