חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

קידום אתרים אורגני

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

קידום אתרים אורגני

 

כשבונים אתר, לא משנה איזה סוג, אתר תדמיתי, מסחרי, קטלוגי או אתר שמכיל תכנים בשביל העשרה, צריך לדעת שלא מספיק רק הבנייה. היום בשוק האינטרנטי יש מגוון גדול של אתרים, ולכל נושא של אתר יש עוד עשרות, אם לא מאות, שמתחרים נגדו. גם אם תחפש מילות חיפוש מיוחדות לעסק, שרק מי שיקליד אותם- ימצא אותך ראשון, גם לא בטוח שזה מה שיעזור לקדם לך את האתר, אז מה צריך בשביל זה? קידום אורגני.

 

בשוק קידום האתרים היום יש מספר שיטות לקידום, הכל תלוי בתקציב שלך ובזמן שיש לך להשקיע באתר. קידום אורגני לא עולה כסף, אבל עולה חשיבה, זמן יקר, תכנון נכון ויצירתיות. לא לכולם יש את זה, בעיקר זמן, ולכן הם שוכרים מישהו שיעשה זאת עבורם עבור סכום חודשי. חברת הוסט4יו דואגת לשירות מסוג זה ומספקת אותו על הצד הטוב ביותר.

 

קידום אורגני הוא קודם כל להעשיר את האתר שלך בתכנים, כלומר על כל מוצר או נושא משני בעסק צריך להיות כתבה של לפחות 500 מילים, אם לא יותר. הכתבה הזו נכתבת עם מילים שידועות כמילות חיפוש גבוהות במנועי חיפוש וכך בזכותם מגיע המידע הזה למנוע החיפוש וכך לקוח שמחפש את המילים הללו, ישר רואה אותך בעמוד הראשון. כתבות אלו נכתבות ביצירתיות והמון מחשבה מאחורי כל כתבה, כדי שהלקוח לא יתאמץ יותר מידי וישר ידע שמה שהוא מחפש, זה את העסק שלך!

 

כמו כן קידום אורגני מאופיין גם בהרשמה למאות אינדקסים, אשר מהווים מנועי חיפוש באינטרנט. ברגע שיש לך קישורים מהאתר שלך לאתר אחר ולהפך, כל האתר שלך נחשב יותר נחשק ומעניין, ומנועי חיפוש מוצאים אותו הרבה יותר מהר. כמובן שברגע שאתה רשום לאינדקסים נוספים, כך מאגרי החיפוש שלך עולים, ולא משנה באיזה מנוע חיפוש הלקוח יחפש, תמיד תופיע שם, כמובן עם מילות החיפוש המתאימות.

 קידום אתר אורגני

קידום אתר אי בייסקל- אתר להשוואת מחירים של אופניים חשמליות.קידום אתרים אורגני הוא בעצם עניין של מילות חיפוש גבוהות ונכונות, בהתאם לשילוב נכון בכתבות שלך באתר, ובמקביל יישום האתר באינדקסים מובילים ברשת, ככל שהכמות גדולה, כך הפרסום והשיווק גדלים, וכך גם מעגל הלקוחות גדל וכמובן גם העסק והפרנסה גדלים.

 

אנו בהוסט4יו מבטיחים שירות מקצועי, אמין ונוח לבעל העסק. אנו מתחייבים למלא את האתר שלך בכתבות ענייניות ומלאות תוכן חשוב, כמובן עם מילות החיפוש הנכונות, ולדאוג שיופיע במאות האינדקסים שאנו עובדים איתם. קידום אתרים בהוסט4יו מקבל תפנית אישית ללקוח, עבודה יומיומית על האתר שלו ומקווים, כי בפרסום אף פעם אי אפשר להבטיח, ששלושה חודשים מהיום שהתחלנו לעבוד על האתר, האתר "יככב" בעמודים הראשונים של כל מנועי החיפוש המובילים ברשת.

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו