חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

קידום אתרים בגוגל

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים PPC הוא קידום אשר נעשה על פי הקליקים שמקליקים הגולשים על המודעה שלכם במנוע החיפוש. האתרים המוכרים שעושים קידום מסוג זה הם גוגל ופייסבוק, כי גם להם יש את מגוון הגולשים היומיומיים הרב ביותר, אשר מגיע למודעות אלו באמצעות מילות החיפוש שחיפשו או פרטיו האישיים ברשת החברתית פייסבוק.

 

קידום פר קליק נעשה בעצם על ידי קופירייטר שיושב על המודעה שלך ומחפש אילו מילות מפתח מתאימות לעסק שלך, ואיך לבנות את המודעה כדי שתהיה נחשקת ותצליח, בסופו של דבר כל קליק שיקליקו, יביא כסף לגוגל או לפייסבוק וממנו הוא מרוויח, אז זה אינטרס שלו שזה יראה כמה שיותר מעניין וקולט את העין. במקרה של פייסבוק יש חשיבה על פרטים שאנשים מציינים שהם אוהבים או לגבי פרטים האישיים שלהם כמו גיל, מין, אזור בארץ, תחביבים וכד'... כך מתאימים את המודעה המתאימה לקהל האוכלוסייה המתאים.

 

מודעה מסוג זה לא תמיד משתלמת, כי אתה משלם כסף רב שיעבדו על המודעה, ויפרסמו אותה, ומחייבים אותך על כל קליק שנכנס, גם אם הוא לא קונה כלום, או נכנס לשם בטעות. כל קליק כזה עולה לך סכום רב, ולא תמיד יש סיפוק מכך. כמו כן יש מחקר קיים שמוכיח שהגולשים פחות מקליקים על מודעות אלו. אפילו שהן בולטות ובצבע שונה ותמונות שונות, עדיין לגולש יש אינטואיציה דווקא להסתכל על הדברים האחרים ולא ללחוץ על זה, ולכן לא תמיד קידום אתרים מסוג זה מומלץ.

 

אנו בחברת "הוסט4יו" יודעים לעבוד עם קידום מסוג זה, וישנם לקוחות שמעוניינים בקידום זה, למרות החסרונות שלו. אנו אישית, ממליצים על קידום אורגני, או מיתוג אשר יותר מצליחים ומראים תוצאות קידום טובות, ולאו דווקא יקרות יותר, לרוב זה גם יוצא אותו מחיר והאורגני יותר משתלם.  ההבדל בניהם הוא שלאורגני צריך להשקיע, ולכתוב כתבות ולקשר לאינדקסים ולעומת זאת לקידום פר קליק עובדים פעם אחת וזה פשוט חוזר על עצמו עד זמן שקבעת מראש. ניתן לנסות את שני הדרכים תחילה ולראות מה יותר משתלם. כמו כן הפר קליק נשלט על ידי המנוע חיפוש ולכן לא תמיד יופיע שלכם, ולהבדיל באורגני המערכת קוראת את התכנים המופיעים באתר שלך ואוטומטית שמה אותך במנוע חיפוש במיקום מסוים בהתאם להשקעה בתכנים באתר שלך ובקישורים.

 

קידום אתרים מאוד חשוב לפיתוח העסק ומאוד רצוי לכל אתר אינטרנט קיים ברשת, ניתן לקרוא עוד באתר זה על קידום מכל הסוגים ועל הצורך בהם במדיה של היום, כמה שזה מגדיל לך את הרווחים לעסק ורק משפר את איכותו.

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו