חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

קידום אתרים ברשתות חברתיות

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

קידום אתרים ברשתות חברתיות

 

פייסבוק וטוויטר הפכו להיות בשנים האחרונות הדבר הכי חם בשוק. אין אדם שאין לו חשבון בפייסבוק או בטוויטר, וכל אחד מעדכן שם את הפרטים שלו. לרשתות החברתיות יש יתרון עצום בשיווק באינטרנט, כיוון שברגע שאדם נרשם למערכת שלהם, הוא משאיר אחריו פרטים כמו גיל, מין, כתובת, מתי נולדנו, איפה אנחנו עובדים, מה המקצוע שלנו, ומהם תחומי העניין שלנו.

 

בכל רגע נתון למעלה מ400 מיליון חברים בפייסבוק מעדכנים איפה הם, ולאן הם הולכים, והנתונים האלו גורמים לפרסום של העסק שלך להיות ענייני בהתאם לבן אדם, למה שהוא מחפש ולגילו ומינו. העסק שלך מופנה ללקוחות פוטנציילים, ולא רק הוא גם מגדיל את מעגל הלקוחות בכך שלכל אחד יש חבר, שמביא חבר וכך מספיק שאחד משתף את העסק שלך בדף הפייסבוק שלו, כבר עוד מאות החברים שלו, אם לא יותר, יודעים על העסק ויכולים לשתף אותו עם חבריהם הנוספים.

 

היום ניתן לבנות בפייסבוק בקלות ובחינם דף אוהד, פתיחת קבוצה או חשבון פייסבוק לעסק שלך. הדף כולל את הפרטים שלך ואת הקישורים שלך לאתר העסק. הדף יכול לקשר אותך למאות לקוחות ביום, בעזרת עדכונים מתאימים יומיומיים והגעה ללקוחות פוטנציילים בהתאם לנתונים שלהם והקשר בניהם למוצר שאתם מוכרים בעסק. מומלץ יותר לפתוח חשבון פייסבוק מאשר דף אוהד, כיוון שבחשבון ניתן לעדכן עם אלבומי תמונות, ניתן לעדכן סטטוס וכל חבריך רואים, להבדיל מקבוצה ודף אוהד שרק הקבוצה רואה, או שההודעה מוצנעת בפייסבוק. בכללי לעסקים יותר מתאים חשבון, ולעמותו או ארגונים מתאים לפתוח קבוצה.

 

ישנם גם אפליקציות לטוויטר ולפייסבוק אשר זו אפליקציה שבונים במערכת הפעלה, והיא מופיעה בפייסבוק כמין "משחק" אשר ניתן להגיע אליו כמו כל דף אחר. השינוי באפליקציה מדף פשוט ורגיל, הוא העיצוב השונה מדף רגיל, האפשריות שאפשר לעשות באפליקציה שונות לגמרי מדף רגיל, ניתן לשתף את הלקוחות שלך ב"משחק" של העסק. אפליקציות מהוות גימיק מעניין לעבק ומביאות ערך מוסף לעסק, וניתן ליצור משחק אטרקטיבי ללקוחות בהתאם למוצרי העסק שלאחר זמן מה יהיה בתשלום. אפליקציות מוכרות שהצליחו בפייסבוק: משחקי קלפים בין משתמשים , החווה, לוח השנה שעוזר למשתמש לתייג את החברים שלו בו, כרטיסי ברכה ועוד. ניתן ליצור אפליקציה לעסק שלך אצלנו בהוסט4יו בהתאם לדרישות ולרצונות הלקוח.

 

אין ספק שגם ברשתות החברתיות יש תחרות לא קלה להשיג לקוחות וגם לזה יש שיטות לפעול:

  • יש לדאוג למבצעים ופרסים לחברים ברשת, כדי שיהיה להם עניין להיכנס לדף של העסק כל פעם ולבדוק, ניתן ליצור קופון שמקבלים רק דרך דף הפייסבוק ומקושר לאתר האינטרנט של העסק ולהדפיס דרכו.

  • ניתן לנהל דו שיח עם החברים ברשת ולעדכן אותם על המוצרים הנמכרים ועל איכותם, ובכל למשוך לקוח אחר לקוח.

  • להצטרף לקבוצות העוסקות התחום העסק שלך ותוך כדי לשווק את המוצר שלך.

  • לעלות תמונות של המוצרים או דברים הקשורים ולתייג לקוחות קיימים וחברים מצטרפים כדי לעורר עניין שלהם ושל חבריהם.

 

הרשתות החברתיות תופסות היום תאוצה בתחום השיווק והפרסום, ולא נראה לי שהם ייעלמו בזמן הקרוב. לכן כדאי מאוד לכל עסק שרוצה להרוויח לצרף את עצמו לאחת מהרשתות החברתיות, ולהיות חלק. קידום האתר שלך יכול להתקדם באופן רציף ומהיר בעזרת רשתות חברתיות אלו, הכל תלוי בכמות הזמן שאתה משקיע בקידום האתר שלך ובתכנים שאתה מכניס. לרוב בעלי העסקים אין זמן להשקיע ושוכרים מישהו שיהיה אחראי על תחום זה, או שנעזרים בחברת קידום אתרים שתקדם את זה בתחום של העסק בהתאם. חברת הוסט4יו דואגת גם לקידום אתרים מסוג רשתות חברתיות, בונה אפליקציות, מעדכנת את חשבון או דף הפייסבוק ודואגת שתמיד העסק יהיה בעניינים.

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו