חברה לבניית אתרים חכמים , בניית CRM בהתאמה אישית , בניית אתרים בוטיק, מערכות ניהול , מערכות מבוססות ענן , מערכות רכזות תקשורת , טלפונים , רכזות IP
ברנשטיין 10
ראשון לציון
75503
ישראל
פתח סגור - צור קשר
Host4You הוסט4יו - פתרונות תוכנה
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
פרטים:
052-5209347

קצת רקע על לינוקס

פליליסט - יוטיוב ללא פרסומות
EZBZ - Social Businuss Network TradukiQr - Qr Code Services mac man - שירותי מקניטוש מיטוקיז - עוגיות , עוגות ומאפים טעמים לאירועים ומפגשים מיוחדים באנר ישראל - חברת שיווק , קידום ומיתוג באינטרנט קרשר ישראל

קצת רקע על לינוקס

לינוקס היא חברה המספקת מערכות הפעלה. המערכת כוללת רכיבים וספריות מפרוייקט גנו שאיתו התחילה את הפיתוח, ולכן לעיתים זה נקרא גנו GNU לינוקס. הפיתוח הראשוני החל בשנות ה-80 בעיקר על גנו ובשנות ה-90 המוקדמות החלו אותם מפתחים לעבוד על לינוקס, ובסוף שנות ה90 לינוקס הושלמה וגם קיבלה תמיכה של IBM, נובל, סאן מיקרוסיסטמס והיולט פקארד.

 

 כשמדברים על פיתוח תוכנה חופשית וקוד פתוח, לינוקס היא דוגמא לכך.יש מקרים שמערכת הפעלה שלמה מורכבת מתוכניות חופשיות או קוד פתוח, מה שמאפשר שינוי בכל רגע נתון ואפשרות לעריכה מחדש של מערכת ההפעלה מתי שרק צריך. קוד המקור של לינוקס זמין לשימוש הקהל הרחב, ואפילו ניתן לשינוי והפצה בחינם לכל אחד.

 

איך הכל התחיל?

ב1991 החל לינוס טורבאלדס את הפיתוח של ליבת הלינוקס בזמן עוד שהיה סטודנט. תחילה יצר את ליבת לינוקס כתחליף "פיראטי" למיניקס, אשר היא מערכת הפעלה חינוכית, ומאוחר יותר העביר את רישיון התוכנה מ"לא חופשית" לGPL, שהוא הרישיון הציבורי הכללי של גנו. ההבדל בשינוי הוא ההפצה המסחרית שניתן לבצע עם המערכת כעת. שיתוף הפעולה בין גנו, מיניקס וליבת לינוקס אפשרו ללינוקס לגשר על הפער הגדול ביותר ליצירת מערכת הפעלה למה המורכבת מרכיבים חופשיים.

 

כיום משתמשים בלינוקס בתחומים רבים, החל ממערכות למחשב נייד בעל נפח קטן ועד למחשבי על.

לינוקס נמצאת המעמד גבוה ויש לה כוח רב בתחום השרתים, עם התוכנה האהובה שלהם LAMP. כמובן שעדיין ממשיכים לפתח ולשדרג לעתיד עם מערכת טובה יותר.

 

שוק לינוקס גדל במהירות ומשוער שההכנסות רובם משרתים שלהם, שולחנות עבודה ותכונות מוכנות אשר לינוקס מריצה, יגיע ל35 מיליארד דולר. השימוש בלינוקס בקרב שולחנות העבודה הוא נמוך יותר מהשימוש בשרתים. אך לא כל הנתונים מדוייקים כיוון שלעיתים דפי האינטרנט משנים את דרך הזדהות מול שרתי אינטרנט, כדי לא להיחסם מאתרים המסרבים לפעול תחת שרתים אחרים מלינוקס ואז משנים סוכן, או שלינוקס לא שולחת נתונים בשל בעיות אבטחה ופרטיות. בכל אופן, לינוקס מאוד מתליחה בשוק ומאוד מומלצת לשימוש.

 

אנו בחברת "הוסט4יו" ממליצים מאוד להשתמש בלינוקס. המערכות הפעלה שלה מאוד נוחות וקלות לשימוש. הם מובנות, ניתנות לשינוי בכל בעיה, ועם זאת קשות לפריצה, להבדיל מקוד פתוח. המערכות מושתתות ברוב האתרים שאנו בונים, ולקוחות רק נהנים מהעבודה הנוחה והקלה עם המערכת. אז במילים אחרונות, אין כמו לינוקס!!!

Valid XHTML 1.0 Transitional

התאמה לדפדפן אקספולרר IE 6,7,8,9
התאמה לדפדפן לספרי - SAFARI - MAC
התאמה לדפדפן לפייר פוקס - FIREFOX
התאמה לדפדפן כרום - CHROM
התאמה למוביל - JQUERY MOBILE
שירותי PHONEGAP
שירותי Titanium

מפת אתר - הוסט4יו